Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdán átmossák a 3 hónapos...

Szerdán átmossák a 3 hónapos kislányom könnycsatornáját. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi különös az nem fáj neki azért sir mert lefogják. mindenképp ragaszkodj hozzá hogy bemehess és ott legyél vele és ha vége van gyorsan vedd fel szoritsd magadhoz és meg is nyugszik hamar. a beavatkozás abbol áll hogy lefogják és egy nagyon vékony rugalmas szondát vezet az orvos a könnycsatornájába amibe egy oldat van és azt átspricceli rajta. ennek az eredménye az lesz hogy az a kis lenez ami nem nyilt meg részben vagy teljessen az megnyilik lefolyik a viz az orrába és ezután nem lesz panaszotok. nekünk az átmosás után egyből megoldodott a szücsörgéses szemgyulladásos betegségsorozat. 2 honapos volt kislányom mikor neki csinálta egyik ismerős szemészorvos barátom. nem kell félni tőle nem lesz baja tőle csak kicsit sirni fog de megnyugtatod és 2 perc mulva már nem is emlékszik rá!
2008. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom,szerintem nagyon fájhat nekik.A kisfiamnak egy hónapja mosták át,borzasztoan sírt,vagyis üvöltött,utánna meg vérzett a szeme.Nekem ne mondja senki,hogy az nem fáj,mikor egy tűvel piszkálják a szemed.Szerencsére elsöre sikerült,ugy hogy már el is felejtettük.Sok sikert.
2008. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha jol csinálja az orvos akkor nem vérezhet mert egy puha anyagu szondával csinálják és nem tűvel! reméljük jol meg tudja fogni az aszisztens és jo orvos lesz aki csinálja. akkor nem fáj neki! első válaszolo voltam
2008. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ezt miért is kell csinálni a babával??

Nem értem ,!

Már mi a betegség lényege hogy ezt kell művelni a picikékkel?

És ez kijön minden babán? hogyan veszem észre?üdv egy 4 hós baba anyukája

2008. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!