Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának a feje is...

Más babájának a feje is álandóan koppan a kiságy szélébe vagy rácsba miközben alszik?

Figyelt kérdés
Termlszetesen van rácsvédő párna, mégis egy csomoszor hallom hogy koppan a feje, olyan rossz
2010. júl. 29. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,még mindig:-) 21 hónapos,nincs rácsvédő már.1 éves kora körül leszerelte,hiába tettem vissza:-)
2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen,neki is koppan az ágy még nem is lenne baj,de a földön,padba,asztal stb:S

Nekem az fejvédőt lerángatta 1 évesen:D

2010. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én bébim is eszt csinálja.sokszor ere kelek fel regel

12 hetes de már rég csinálja eszt

2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de meg mennyire!!!

5 honapos es ebredesnel elalvasnal ahogy helyezkedik mindig beveri

van racsvedo, de meg is szerzett 1szer egy kis lila foltot....en megremultem O nevetett:)

2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt rácsvédő,és nem is sírt,ha bekoppantotta a fejét. Ez vele jár a babák forgolódásával. Nem lesz ettől semmi bajuk. Ha sokszor koppan,akkor vigyáznak majd. A lányom,ha megfordult 3-4 hónaposan,mindig a másik oldalra tartotta a fejét,mint amerre fordult.
2010. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6 honapos es a racsvedobe kapaszkodik ugy huzza fel magat ulo helyzetbe. Persze meg ulni nem tud es nem stabil ezert nagyot koppan sokszor a feje a kisagy racsaba mert ugye a racsvedobe kapaszkodik igy azt lehuzza es a feje meg koppan. Lehet jobb lenne ha nem lenne racsvedo amin felhuzza magat. :)
2010. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éves a babám, egyik nap kimostam a rácsvédőt, és nem száradt meg estére, így nem raktam fel, gondoltam már úgysem annyira fontos, hát úgy beverte a kis arcát a szeme alatt, hogy 1 hétig lila monoklija volt :(
2010. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is folyton beveri a fejét:S A rácsvédőt mindig leszedi és magára tekeri,pedig csomóra kötöm,de a két vége az ágynak nem rácsos,hanem tömör fa,mivel pelenkázó is van hozzá,így nem lehet jól odakötni.Mindig forgolódik álmában,de nemsokára lecseréljük a kiságyat leesésgátlós heverőre(nem fából készültre).Remélem jobb lesz.
2010. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!