Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit kezdtek ezzel a...

Anyukák! Mit kezdtek ezzel a változással?

Figyelt kérdés

Gondolom,nem csak én vagyok így,de szülés után teljesen megváltozott minden körülöttem.Most nem a baba adta gyönyörű érzésekre gondolok,hanem a sex iránti szükségletre,ami alább hagyott,a fokozott érzékenységemre,teljesen más életre.

A férjem nem nagyon értékeli,mert szerinte negatív irányba moccant minden,de amúgy baromi toleráns!!Imádjuk a kis "szaros kölköt":),de a változás a házasságunkat rondítja!Akik ezt leküzdötték,hogyan sikerült?

Minden választ köszönök!!!


2010. júl. 27. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért jól esett végigolvasni, és látni, hogy mindnyájan ugyanazon megyünk át nagyjából. Az én kisfiam 10 hónapos, 1.5 hónapja nem szoptatok, azóta kicsit javult a helyzet a szex terén (állítólag amíg szoptatsz, a libidóért felelős hormonok nem tengnek túl-így is védekezik a szervezet az új teherbeesés ellen). Én is el vagyok hűlve magamon, mennyire nem vagyok a régi, de mondjuk én ahogy letelt a 6 hét, igyekeztem újból és újból megerőltetni magam- igaza van az előttem szólónak: csak elkezdeni nehéz, aztán belendül az ember-vagy nem. Mert sajna sokszor nem sikerül igazán ráhangolódnom a témára, túlságosan tele van a fejem a baba körüli teendőkkel. Viszont én azt nem merném megengedni magamnak, hogy hónapokig koplaltassam a páromat, egy idő múlva biztos minden nőt meztelennek látna az utcán, és szépen félrelépne (nem is hibáztatnám érte).

A másik, ami engem pl. nagyon gátol a jó szexben, az a testem. Gátlásos vagyok a megereszkedett mellemtől, csüngő hasamtól, nem tudom elengedni magam igazán. Az utóbbi 3 hónapban 11kg-ot fogytam, úgyhogy azért már sokat javult a helyzet ezen a téren, és most gőzerővel tornázok és diétázok, hogy visszakapjam a régi testem- és a régi szexuális életem. Neked is sok sikert kívánok hozzá, hogy megtaláld Önmagad!

2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is beleestünk ebbe ... 6 hónap alatt 3x voltunk együtt ... egyszerűen nem vagyok önmagam! Előtte szinte minden nap volt szex!

Még szoptatok, tényleg a hormonok játék ez?!

A férjem még toleráns.... de vajon meddig! :(

2010. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerek,két férj,kétféle történet.

Az első a tipikus eset áldozata lett. A második merőben más.Most ott tartunk,hogy jobban vágyom a dologra,mint az elcsigázott párom-pedig még szoptatok,igaz már menstruálok.

Igen,kellett az agyam,kellett egy méretesebb szexi hálóing,előfordult,hogy a neten találtam egy-két izgalmas jelenetet,ami beindított.

Már az este folyamán jelzésekkel élek a párom felé,ami őt is a téma felé tereli.Pl. fekete vagy fehér?-kérdezem,s ő már tudja,hogy a combfix színe mibe fog torkollni.

Anyukatársak!Újra meg kell hódítanunk a párunkat-pedig abszolút nem vagyunk a legjobb formánkban,de ő még emlékszik rá,s leszünk is olyanok!!

Sok sikert!

2010. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok!Tényleg!

Nekem nem szopott a baba,még ez sem lehet felelős...Egyszerűen csak nehezen tudom rávenni magam.Ezt a témát nagyon kiveséztük a párommal pont azért,nehogy azt higgye,vele van baj...stb.Szex van,csak nem annyi és nem olyan minőségű,mint annak előtte.De amúgy nem csak a szexre gondoltam,hanem egyéb érzelmi területre is,hogy más minden.

A továbbiakban írhattok tippeket arról is,hogyan hódítsuk vissza a párunkat:)!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 30. 12:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk kisfiunk,van,és gyönyrű,s persze tiszta apja,így ha őt dicsérem,akkor a páromat is-soha annyi bókot nem kapott a párom a külsejére,mint mostanában-ráadásul elégedetlen /volt/ magával.

A hódításban eddigi elsuttogott vágyait próbálom bevetni,hisz napközben az agyam nincs annyira leharcolva,tudok agyalni,mivel is lepjem meg.A vacsi,a gyertya,egy levélke,egy könyv neki szóló oldala,egy netes oldal...ezekkel udvarolok.

2010. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jól hangzik?És sikerül pozitívan hatni rá ezekkel?Úgy értem-tudja értékelni?
2010. júl. 31. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!