Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtük a hozzátáplálást, a...

Elkezdtük a hozzátáplálást, a babám már kapott almalevet és reszelt almát. Következőnek a barackot gondoltam. Először annak is a levét utána a gyümi és aztán adhatom csak keverve az almával?

Figyelt kérdés
Elmúltunk 4hónaposak, kevés a tejem és már elég régóta tápszert is kap pótlásnak.
2008. nov. 22. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Én almát sosem adtam magába a kisfiamnak még almalében sem mindig csak barackkal vagy körtével stb keverve mert az alma nagyon hasfogós és nem akartam,hogy bármi gond legyen!

Szerintem felesleges külön először a levet és utána a gyümölcsöt adni,4 hónapos kortól már nyugodtan eheti a gyümölcsöt.

2008. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem szabad még neki gyümölcsöt sem adni! 4 hónaposan főleg nem, úgy, hogy még szopik is... Hidd el, nem tesz jót neki. Később könnyebben kialakulhat nála allergia, különböző bélbetegségek. Lehet, hogy most látszólag jól viseli, de a bélrendszerét nagyon megviseli, sorra pusztulnak el a bélbolyhai, amik nem fogna újranőni! Kb. 6 hónapos koráig nyitott a bélrendszere, a fehérjék és betegségeket okozó patogének egyenesen a véráramba kerülnek!
2008. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nyugodtan adhatod neki a gyümölcsöt hiszen nem hiába vannak rajta a gyümölcsös bébiüvegeken,hogy hány hónapos kortól adható,és mivel írtad,hogy nem csak szopik hanem már régóta tápszert is eszik ezért felesleges azon aggódnod,hogy még nem ehetne,ha megkérdezed a védőnődet,gyermekorvosodat ők is azt fogják mondani,hogy hogyha betöltötte a 4 hónapot és mivel nem anyatejes ezért nyugodtan adhatsz gyümölcsöt már a picinek.

Mivel minden szülő máshogy gondolkodik,ezért persze főleg ebben a témában nagyon eltérőek a vélemények!

2008. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!