Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most hasmenésnek számit?

Ez most hasmenésnek számit?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos babánál tegnap dél ota volt kb 6 szor széklete. Nem olyan nagyon hig, de a pelenka olyan mintha csurig lenne pisivel és furi szaga van,ja és zöldes barna, de az lehet a brokkolitól is (sőt inkább attol van). Egyébként adtam neki tegnap reggelire ( védőnő tanácsára) rizstejet, nagyon izlett neki, aztán meg tizoraira adtam neki szilvát, amit már többször is evett.

Egyébként jókedvü és szépen elvan csak ez nyugtalanit kicsit.

Doki még nincs, majd később őt is hivom, csak a tapasztalatok és vélemények érdekelnének.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. júl. 26. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi dokink mindig azt mondja, hogy 10 kaki alatt nem hasmenés.

Abból, amit leirtál, nincs semmi gond, a brokkoli meg a szilva volt a ludas... És akár a foga is hozzátehetett egy kicsit, ha ez nem lett volna elég.

Várd meg a mai napot és banánt adjál neki szilva helyett és meglátod, minden rendben lesz.

2010. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig bajban vagyok,de nekem végülis azt mondták, hogy ha a babának megy a hasa, nincs az a pelenka ami megfogja, biztosan kifolyik.
2010. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtatott. A foga tuti, hogy jön, mert már láttam egy kis fehérséget az inyén. Az még pár nap.
2010. júl. 26. 11:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen, beszéltem a védőnővel is és azt mondja, hogy mégne aggodjak,mert szerintenincs gond csak mellőzzem a szilvát az étrendből és figyeljek oda, ha lázas akkor vigyem dokihoz.
2010. júl. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!