Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít hasmenésnek egy 5...

Mi számít hasmenésnek egy 5 hetes babánál? Mikor kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Védőnő ki van kapcsolva, orvos nem veszi fel. Most 2 órán belül 3 teli híg kakis pelus is volt. Amúgy most éppen alszik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2011. aug. 15. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

anyatejes? tápszeres?


a lényeg, hogy sok folyadékhoz jusson! szoptasd/estesd sűrűn.

gondolom, ez már hasmenés, de hogy kell-e lépni, vagy megoldja a babád, azt meg kell kérdezni. ha van orvosi rendelés, akkor vidd el.

2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak anyatejes
2011. aug. 15. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor próbáld sűrűn szoptatni. de ha délután is nagyon híg marad, akkor vidd orvoshoz.

jobbulást a Csöppnek!

2011. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült elérnem a doktornőt, csak annyit mondott, hogy adjak neki egy fél normaflore-t. Gondolom akkor nincs nagy baja, de azért kicsit aggódom. Szegénykém hosszas szopizás után vígasztalhatatlanul sírt vagy negyed órát, aztán visszatettem cicire, mert nem tudtam jobbat kitalálni, és szerencsére elaludt rajta. Már egy órája alszik, de úgy aggódom, nehogy valami vírust összeszedett itt nekem :(
2011. aug. 15. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm szerint az a veszélyes ha hánynak is. Nem ettél mondjuk egy csomó dinnyét? Az enyémnek attól volt, de semmi baja nem lett.
2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tejszines gombás csirkés tésztát ettem csak, szerencsére a normaflore-tól jobb lett neki.
2011. aug. 16. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!