Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt végeztek az...

Mennyi idő alatt végeztek az etetéssel ha cumisüvegből eszik babátok? Az enyém valami iszonyat sokáig eltud cuppogni mire kiszívja. Barátnőm kislánya kb.5 perc alatt.

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2010. júl. 25. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy gyors vagy lassú, a lényeg a mennyiség.
2010. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is. eleinte fél óra alatt ivott meg 150ml-t, idővel aztán felgyorsult. kipróbáltam egy olyan üveget is, amin 2 lyuk van, abból sokkal gyorsabban iszik, fulladozás és félrenyelés nélkül. a régi cumikat kiböktem egy vastagabb tűvel, azóta rendesen tud enni. most röhögni fogsz, de én kipróbáltam milyen szívni az egylyukú cumit és hát 3 szívás után lezsibbadt a szám. anno a lányom mindig elaludt féluton, de a kis változtatás után kb 10perc egy etetés.
2010. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valszeg akkor lassan is fog enni később is

de az is lehet hogy élvezi mert olyan neki mint a cici valamilyen szinten érzelmileg is töltödik - nem véletlen hogy attól akit nem ismernek v. szeretnek nem fogadják el az üveget-

a lányom is nappal sokáig evett kb. 20 percig cicizett éjjel is és most már elmúlt másfél éves ugyanugy lassan komótosan eszik .

2010. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nagyon lassan végzett a kisfiam, és 3-4 szívás után nyelt csak, akkor cseréltem nagyobb cumira. Azt vettem észre, hogy az a jó, ha kettőt szív, egyet nyel. Az ennél gyorsabb sem jó, mert volt, hogy idő előtt nagyobbra cseréltem, és hányás lett a vége.
2010. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2010. júl. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!