Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam csak hason...

3 hónapos kisfiam csak hason alszik 2 hetes kora óta. Lassan kezd átfordulni. Ha már minden este átfordul vajon úgy is vissza tud majd aludni?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1 éjjel kelt fel azért mert a hátára fordult és úgy nem tudott elaludni.Nálatok ez hogyan volt?
2010. júl. 24. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy voltam a babámmal én is. Ő az oldalán szeretett aludni, de amikor elkezdett megfordulni, nem tudott úgy feküdni, ahogy szeretett. Esténként volt hogy 5-6-szor is be kellett mennem hozzá eligazítani. Aztán amikor már forgott minden irányba, megoldódott a dolog :)

2010. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 4 hósak vagyunk, de most napok óta ezzel küszködünk. Csak hason tud aludni, viszon annyira tetszik most neki napok óta a hasról hátra fordulás, hogy állandóan ezt csinálja. Sajnos éjszaka is, és a hátán nem megy tovább az alvás, visszafordulni meg nem tud magától. Remélem hamarosan lemegy róla ez az alvás közben fordulás, mert egy horror az éjszaka.
2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
HÁT IGEN ÉN IS ETTŐL FÉLEK.DE REMÉNYKEDEK BENNE HOGY ÉJJEL ELÉG MÉLYEN ALSZIK AHOZ HOGY NE FORGOLÓDJON.
2010. júl. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!