Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örjöngőroham alvásproblémák...

Örjöngőroham alvásproblémák miatt? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Röviden: 21 hós kisfiam nappal jókedélyű, barátságos kiegyensúlyozott kisfiú, akarata van, de teljesen kezelhető. Most nagyon beteg,ezért a délutáni és az éjszakai alvásnál többször felébred, és először csak sír, majd elkezd toporzékolni, de nincs magánál, annyira álmos, dörzsöli a szemét és őrjöngve ordít. az elmúlt napban ez 3x fordult elő, igaz beteg, de eddig már 3-4x néha előjött...Jó 15 percig őrjöng, mire meg tudom nyugtatni, de még azt sem engedi, hogy hozzáérjek...Nagyon el vagyok keseredve. ilyenkor nem ismerek a kisfiamra...attól félek, vmi idegrendszeri betegség,amit előbb-utóbb kezeltetni kell... vibrocol kúp: Hasonló esetek? Vélemények? Kérlek segítsetek!
2010. júl. 24. 05:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden foga kint van már? Nem lehet még fogzik? Nem altatod korábban vagy később? Nem szomjas? Veletek alszik, lehet jobb lenne ha most míg beteg veled aludna?! Ha beteg biztos fáj valamije és azért szenved kínylódik este! Kitartás, ha meggyógyul vissza áll, de nekem is ha beteg lányom vígasztalhatatlanul tud sírni mert, fájhat a torka vagy nem kap levegőt befigult az orra, melege van lázas izzad vagy rázza a hideg stb.

Ha később altatom is elalszik de megébred és sír keservesen túl fáradt!

Kitartás, vissza fog állni magadból indulj ki ha te is beteg vagy milyen rosszul alszol rossz a közérzeted!

2010. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!