Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapos babák anyukái....

Másfél hónapos babák anyukái. Hogy telik egy napotok? Mit tudtok egész nap csinálni a babátokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam.Másfél éves baba.
2010. júl. 22. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Képes könyvet nézegetünk.Csikizem.Lehet pancsizni is ilyen melegben.Elmegyünk hintázni.Birkózunk.
2010. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

napközben eljátszik egymaga a szobájában.Persze ránézek. Vagy kijön hozzám a konyhába,akkor beszélek hozzá,énekelek neki.

Délután elmegyünk sétálni.

Vacsi előtt játszunk együtt. Lefekvéskor mesélek neki.

2010. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagos nap:

Reggel felkelünk reggeli,rendbeszedem magam,majd elmegyünk a boltba.Ezután kint játszunk az udvaron.Motorozik a babám,hintázik,vagy fürdik a kismedencéjében.Délben megérkezik az ebéd amiből levest szoktam neki adni és alvás.Ez idő alatt megfőzőm az ő ételét.(mindig alvás után vevő a normális evésre)Eszek én is pakolászom.Felébred,eszik,majd ujra játszunk az udvaron.Ha bent vagyunk,olvasunk,nézzük a gyerek dalokat a youtube-én.(imádja)

De sűrűn elmegyünk este fele a mamához.Vagy alvás után kiszoktunk menni a strandra,vagy tesómékhoz ott van egy 3éves kislány.Szoktunk menni játszóházba vagy egyszerűen sétálni a városba,fagyizni.

2010. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fotucsok ***** válasza:

(15 hós) Felkelünk, reggelizünk, felöltözünk, és mivel nagy a meleg, már 9 körül elindulunk sétálni. (bolt, piac stb vagy csak úgy be a városba) 11-re igyekszem hazaérni. Akkor főzök neki valam főzit. fél 1 körül ebéd, utána alvás. Jó esetben alszik másfél órát, de általában csak egyet. Ébredés után játék. Eljátszik egyedül is, de szoktunk labdázni, fakockából várat építeni/rombolni, fogócskázni, bújócskázni, szavakat gyakorolni, könyvet nézegetni (hol van a kutyus stb, mit mond?) Bár a könyvek hosszan azért nem kötik le. Az én kisfiam előszeretettel kéretszkedik az ablakba, hogy kukucskálhasson az utcára :) ez egy program :)

Ahogy apa hazajön és már nincs az a forróság mehetünk a játszótérre (hinta, homok stb) vagy egyszerűen csak séta, vagy kimegyünk mamához, aki kertesházban lakik és ott pancsi is lehet. Meg átmegyünk barátainkhoz, ahol szintén vannak gyerekek.

2010. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!