Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni 6...

Mit szoktatok csinálni 6 hetes babátokkal, ha nem alszik és nem is sír?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit,ha nem nyügös,akkor haddlegyen fennt.

Foglald le,énekelj neki,sétàlj vele.

Ha éjszakàra gondoltàl akkor azt tanàcsolom hogy este fördesd,és olajjal finoman masszirozd àt a kis testét,az ellazitja,elàlmositja.

2009. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem sír,akkor hagyd békében a kiságyában.Ha felveszed vagy szórakoztatod,akkor megszokja és később sem marad meg az ágyában.Délután legyen egy olyan időpont,amikor játszol vele.

,énekelsz neki stb.És ezta menetrendet mindig tartsd be.

2009. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kiteszem a kanapéra nézelődni. Egy idő után beájul.
2009. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én kérdeztem volna,épp ma akartam feltenni:D.Nekem szombaton lesz 7 hetes és fogaslam sincs,mit csinálhatnék vele.Elég sokat van ébren,sétálunk,beszélek hozzá,énekelek,de ha nem foglalkozom vele,"csak úgy van",akkor úgy érzem,rossz anya vagyok.Mit lehet foglalkozni egy ekkora gyerekkel és mennyit?
2009. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogalmam,bocsi...
2009. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!