Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik 100-200 Ft-ért popsitö...

Létezik 100-200 Ft-ért popsitörlő kendő? A legolcsóbb amit láttam eddig, az 250 Ft, de a postak. Ennél is elviszi a különbözetet.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

én még nem találkoztam ilyennel

Vagy, te magad otthon mosod vizes ruhával, csap alá teszed ha bekakilt

2010. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

èn nem spórolnék ennyire egy popsitörlön mert a végén többe kerül dokihoz meg a patikába rohangálni bör problémákkal.


a DM és Rossman terméke legjob minösítést kapták és azok nem annyir drágák, de biztosan kiváló termékek.

2010. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nedves popsitörlőre gondolsz?

Én inkább úgy tudom megjegyezni, hogy 4 ft/ db alatt még nem láttam...

2010. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a pennyben most akciósan 299 ha jól tudom. ennél olcsóbban én még nem láttam!

barátnőm nem spórolásból, hanem mert ő olyan "öko-anyuka", textilpelust darabolt fel kis csíkokra, körbeszegte hogy ne bomoljon szét szálaira, bevizezi és azzal töröl, majd kimossa.

2010. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A popsikrémen én sem spórolok,és sztem inkább ezen van a hangsúly,mert ez rajta marad a fenekén.De mi a fene kerül 4 Ft-ba egy vacak ringy-rongyon..Ok,ami valóban ilyen-olyan krémmel,kamillával át van itatva,azt megértem..De pl. kitalálhatnának vmi olyasmit,h csak szárazon árulnák a lapokat,és otthon kellene vízzel benedvesíteni.Az megint más dolog,ha vki babájának érzékeny a bőre..Ámbár a tiszta víz az,ami a legkevésbé allergizál.
2010. júl. 21. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!A nővérem /igaz érzékenység miatt/ vattával és tiszta vizzel mosta le-volt erre külön kis edénye,amibe engedett mindig tisztán.Sajna,ez van.szerintem ennyiért nem kapsz.
2010. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van 190ft-ért az eurós boltban!
2010. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, egy eurós bolt! De nálunk 290-ért van egy névtelen, kék színű, de nagyon jó kendő, de 290 a pampers sleep&play popsitörlője is ott.
2010. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!