Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabi termékek újszülött kortól?

Gabi termékek újszülött kortól?

Figyelt kérdés

Anyukák a segítségeteket kérem! Mi a véleményetek a Gabi termékekről? Azt szeretnék venni születendő kisbabánknak. Használtátok?

Babe-t túl drágának tartom, a patikai meg nem szimpatikus. Szóval csak a Gabi termékről való véleményeket szeretném hallani!


Köszönöm! S további szép napot!


2010. júl. 18. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Koraszülött osztályon Johnson's-t és Gabit használtak. Mondták, hogy a Johnson's-al kapcsolatos aggodalmak városi legenda (azaz hülyeség). Minden babának egyébént más válik be a bőrére. Nyugodtan használhatod mindkettőt. Mi egyébként a Johnson's olajat használjuk és 2 üveg sárga Johnons-t használtunk el, most áttértem a Niveára. Mndegyik nagyon jó és a baba bőre gyönyörű, soha egy kiütés/ekcéma nem volt rajta 7,5 hós.
2010. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazábol rá van irva a gabi termékekre,hogy 3hónapos kortól használhatók.Én 3hónapos koráig a gyógyszertári fürdetőt használtam.Viszont a gabi olajat születésétől.
2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én mióta hazajöttünk a kórházból Gabi fürdetöt használom,és a popsikrémet,nekünk bevált
2010. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyszerű!!! :D Köszönöm szépen Lányok a hozzászólásokat!


Nem mindegyik termékük való 3 hós kortól, van olyan, amit újszülött kortól ajánlanak (a hátulján felül fel is tüntették)


Akkor Gabi marad, már tuti!


További szép estét, s jó babázást, babavárást mindenkinek!

2010. júl. 19. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!