Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabi termékek újszülött kortól?

Gabi termékek újszülött kortól?

Figyelt kérdés

Anyukák a segítségeteket kérem! Mi a véleményetek a Gabi termékekről? Azt szeretnék venni születendő kisbabánknak. Használtátok?

Babe-t túl drágának tartom, a patikai meg nem szimpatikus. Szóval csak a Gabi termékről való véleményeket szeretném hallani!


Köszönöm! S további szép napot!


2010. júl. 18. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak csak a Gabi termékek váltak be. A Johnsontól, és a gyógyszertáritól nagyon száraz volt a bőre, leginkább a szemöldöke közt.
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 3 hónapos korától használom a fürdetőt és a sampont,de nekünk nagyon bevált!
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De jó ezt hallani! Köszönöm szépen!
2010. júl. 18. 19:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gabi termékek közül én csak a púdert használtam,de az a kisfiamnak kiszárította a bőrét.A többit nem ismerem.

DE az is lehet,hogy csak az én babám bőre nem bírta,másnak azért beválhat.

2010. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos most a lánykám és csak Gabi termékeket használtam neki csecsemő korában. Eleinte a gyógyszertári fürdetőt és popsikrémet is használtam, aztán a mai napig kizárólag Gabi-t.
2010. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) Akkor azért nagy általánosságban beválik a termék. Ennek örülök! Nagyon örülök!
2010. júl. 18. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még én is csak várom a csemeténket, de egyértelműen Gabi párti vagyok. Nem is bírom ki, minden vásárlásnál veszek egyet-egyet.

Valószínűleg a legelején használni fogom a gyógyszertárit, de pl. Johnsonst önszántamból soha!

2010. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A mindig szidott Johnson jön be nálunk születésétől.

Az illata miatt egy kis ideig vettem neki a Gabi Édes álom fürdetőjét, de olyan súlyosan kiszáradt a bőre, hogy sokáig bőrgyógyászatra jártunk miatta. Visszatértünk a Johnsonra, azt használunk samponból, testápolóból és popsitörlőből is, és azóta semmi baja a lányomnak.

Gyerekenként változó ez is.

2010. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A Johnsontól egy kicsit ódzkodok, annyi rosszat lehet hallani róla :(
2010. júl. 18. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én babám most 4 hetes, és mióta hazajöttünk a kórházból azóta Gabi sampont használunk. Ez teljesen bevált nálunk. Fürdetőből még inkább a gyógyszertárit használjuk, de párszor már próbáltuk a Gabi fürdetőt is. Nem száradt ki tőle a bőre. Ha elfogy a gyógyszertári, szerintem maradunk ennél. A Johnson's-ról én sem hallottam túl jókat, azt még nem próbáltuk ki.
2010. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!