Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok jó minőségű nem...

Hol találok jó minőségű nem túl drága, könnyen feladható kiscipőt 1 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
a deichmannt,reno-t,humanicot végigjártuk-és a brendont is.lehet kapni egyáltalán 2-3 ezerért?nem kocsicipő kellene,hanem bélelt,meleg ,járós cipő,amit könnyű feladni rá
2008. nov. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e a közeletekben Decathlon, de mi ott már vettünk több cipőt, a lányomnak is, és a kisfiamnak is onnan van most(ő 10 hónapos). Általában ki lehet fogni olcsóbb fajtákat is, de azok is nagyon jók.

Belinkeltem neked egyet, de ez a csömöri áruházra vonatkozik. A honlapjukon meg tudod nézni a hozzád legközelebb eső áruház választékát. És szoktak lenni nagyon jó téli bélelt csizmák is, mi majd ott veszünk.


[link]


Sok sikert.

2008. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem első cipő, akkor ajánlom a Winket. Nálunk a Centrumban vannak ilyen cipők, nem tudom hol laksz, de 2-3-4 e Ft-ért tök jók vannak.
2008. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi lányok

kocsicipők már vannak-most"járós" kellene.van decatlon nálunk is-bár múltkor nem láttam ott.a wink-et megnézem

2008. nov. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!