Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szoktatok besokalni, hogy...

Nem szoktatok besokalni, hogy korlátozva van a szabadságotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem,csak most,hogy ilyen meleg van,és csak kora reggel tudunk kimozdulni.Mx. olyankor zavar,ha kiderül, hogy nincs itthon valami, és nem tudok leszaladni, mert alszik a gyerek vagy 40 fok van kint.
2010. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezért van apa nálunk :) megyünk együtt mindenfelé ahova kell, v mondta már, h csináljak csajos napot bnőkkel... ő meg babázik... tej van lefejve, etetni tudja... igaz még nem éltem a lehetőséggel, majd talán egyszer.de ebben a melegben nem is szívesen mozdulok ki!
2010. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Ilyenkor jó, ha jön a mama :), de max. 1 órára, tovább nem bírom a kicsi nélkül.
2010. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló szinte szó szerint leírta a gondolataimat. A gyerektől én sem, mert vele is tudok menni mindenhova. Vagyis tudnék, ha vége lenne ennek a dög melegnek!
2010. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem érzem korlátozva magam, szerencsére nálunk is itt a mama vagy apa, ha szeretnék csajos programokra menni. Mert hát valljuk be őszintén, az anyukáknak is szükségük van néha a csak felnőtt társaságra. Persze nem mindenki van ilyen helyzetben és teljesen megértem, ha probléma a 40 fokban egy nagybevásárlás egy babával.
2010. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én szeretek itthon ülni, mert olyan munkám volt, hogy szaladgáltam egész nap. Kertes házunk van, meg néha elmegyek itt a környéken sétálni a picivel, de igazából Apa rám szokott szólni, hogy mozduljak már ki végre a kicsivel a belvárosba. Különben ő hord minket szinte mindenhova, rendszeres programjaink is vannak, szóval nem érzem magam begyepesedettnek. Csak most a meleg tönkretesz.

Igazából én úgy érzem néha, szórakozok is rajta sokat, hogy úgy cipelem a kicsit mindenhova magammal, mint Gyurka az ajtót. Ha azt mondom, MEGYEK, azt úgy értem, hogy én meg a kicsi, vagyis MÁSFÉL SZEMÉLY.

2010. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
engem csak akkor zavar, hogy itthon kell lenni, ha el kell mennem itthonról, ilyenkor meg kell szervezni...még nem szoktam meg teljesen. A munkám viszont hiányzik...de egyéb szabadságra nem vágyom, eddig is a munkámnak és a családomnak éltem.
2010. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Kicsit értelmetlenül fogalmaztam az első mondatot, hiába, nagyon meleg van:-)

Szóval ha valamit intézni kell, vagy ha bevásárolni szeretnék, akkor kell szervezni, próbálok akkor elmenni, ha alszik, de most ez is nehézkes.

2010. júl. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En beszoktam sokalni.Nagyon eleven a kislanyom.Alig alszik az este remalom.Az en kislanyom 10 hos,rengeteg jateka van es semmivel nem jatszik.Allandoan rajtam csüng.Rengeteget megyünk setalni,jatszom vele.Tegnap este is fel 12 kor aludt el es reggel 7 kor kelt fel.Ahol elün itt nincs meleg,most is 16 fok van,es nagyon fuj a szel.
2010. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen...arra gondoltam én is mint az uccsó válaszoló..köszi..
2010. júl. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!