Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok írjanak, akiknek 3-4hónap...

BlackyBea88 kérdése:

Azok írjanak, akiknek 3-4hónapos babájuk van. Hogy telik egy átlagos napotok? Mivel kötitek le a babát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő a játszószőnyegen hasalt szinte egész nap annyi idősen. 😄 Mi rengeteget vagyunk levegőn, akkor is így volt, szóval délelőtt-délután is séta v udvar.
2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos a lányom. Reggel 6 körül kel, miután kivettük a kiságyból kb egy órát még elszundizik, eljátszik közöttünk, közben reggelizik (tápszeres). Felkelünk, apa elmegy dolgozni, én átöltöztetem, pelust cserélünk és leteszem a játszószőnyegre, utána én is elkészülök, bekapok valamit, felöltözök. Ha jó idő van lemegyünk sétálni, nézeget még picit aztán kb fél 9-9 körül elalszik, előtte tízórai. Hazamegyünk, én elpakolok, összekapom a lakást, összedobok valami villámgyorsat ebédre, olyan 11 körül ébred. Ebédelünk, először ő aztán leteszem játszani és én is. 1-fél 2 körül újra alszik, ezt szigorúan a kiságyában. 2-3 órát alszik, ezalatt pihenek, pakolok, otthonról intézhető ügyeket intézek, takarítok olyat ami csendes. Ébredés után uzsi, séta, játék, utána hazaér 4-5 körül apa. Délután 5 körül van még egy 30-40 perces szundi, aztán néha még együtt is megyünk hármasban sétálni. 7-fél nyolc körül fürdik, vacsi, nyolc-negyed kilenc körül alszik. Nagy ritkán éjszaka ébred egyszer enni, de általában fél 6-6-ig egyhuzamban alszik.

A játék nálunk játszószőnyegezést, mondókázást, ölbeli játékokat takar, de imádja nézegetni a tájat, állatokat, más gyerekeket.

2019. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Reggel 8-9 között kelünk, készítek neki tápszert, pelus csere aztán a játszószőnyegen vagy a kiságyba nézelődik játszik. Addig én is összerakom magam + reggelizem. Kb 1-1,5 óra múlva alszik kb fél órát. Utána játszunk együtt. Udvaron vagy bent. Dél fele ebédel utána nem sokra elalszik akkor fél-1 órát alszik. Én is ebédelek, tv-t nézek, telefonozok. Ha felkelt együtt játszunk majd olyan 3-4 fele meg jön apa + készítek neki uzsonnát. 5 óra fele alszik még egy fél órát, majd fürdésig játszunk, nézelődünk, masszírozgatom, táncolunk. 7-kor fürdés + vacsi. 8 fele alvás. Éjjel 2x kel. Ha mosok, takarítok akkor azt általában amikor alszik.

4 hónapos a babám.

2019. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Éjjel sokszor ébred,de végleg 8-9 körül. Felöltöztetem, beleteszem a pihenőszékbe,én addig kávét főzök,felöltözöm. Eszik 11 körül aztán alszik kicsit majd kiviszem sétálni (vagy ha program van,vagy elintéznivaló,akkor azt akkor csinálom) .Hazajövünk ,eszik alszik utána fent van olyan 5ig,addig játszunk, játszószőnyegen van,énekelek neki...stb. aztan furdesig alszik még egyet és utána 9 fele lefekszünk. Egyedül nevelem,kicsit nehéz rendszert alakítani de ezt is szerencsére magának csinálta. Most vagyunk túl egy növekedéso ugráson (anyatejes). Akkor igazából mást sem csinált csak evett
2019. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!