Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a könnyű súly, és az...

Ha a könnyű súly, és az újszülöttkortól való használat a lényeg, akkor melyik az álom-babakocsid? Szett is lehet!

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Giordani 3per8,de ennek ujabb szériája is van már.
2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Peg Perego Pliko P3 Pramette
2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]


(nálunk nagyon rosszak az utak,kellene a nagy kerék.Sajnos nem ilyet vettünk.(((

2010. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az utolsónál csak a váz súlya 10kg felépítmény nélkül. Nekem 16kg-os babakocsim volt és nagyon szenvedtem vele:

[link]

Most ezt venném:

[link]

2010. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az ABC Design nekem is szimpi, csak még azt is nehéznek tartom.
2010. júl. 15. 21:57
 6/16 anonim ***** válasza:
6 kg-os pillekönnyű váz, nagyon picire összecsukható, még a kerekek is egy kattintással kivehetők, hogy ne foglalják a helyet, első kerekek bolygósíthatók-fixálhatók, hátsó kerekek pumpálhatók, központi fékes, mózes, bébihordó, sportrész, lábzsák, és két fajta esővédő van hozzá, minden feltét két irányból egy kattintással feltehető a vázra, ez a Pierre Cardin PS682. Nekem nagyon bevált, nem bántam meg, hogy ezt vettem.
2010. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, mint az ABC Design és mózessel elég nehéz. Ráadásul nekem mindig szét kell szednem, mert nem fér be az ajtón, pedig családi házban lakunk. (Bár nem mi építettük) Én egy Hauck Manhattant vennék.
2010. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jané nomád. 6,5 kg a váz. Nekünk bevállt. Nem olcsó, de nekem nem egy ismerősöm megbánta az olcsóbb babakocsit, mert kénytelen volt másikat venni. Ennek a mózese is viszonylag nagy és a mózest is be lehet kötni az autóba. Mi sokat utaztunk már a pici fél éves kora előtt is. Nap, mint nap teszem be-ki az autóba a babakocsit.
2010. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Espiro Vector 4 air vagy lite. Annyira könnyű, hogy csak ilyet vennék!
2010. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!