Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek? Megéri ez a szett?

Szerintetek? Megéri ez a szett?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 20. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még érni éppen megéri, de szerintem felesleges. Mi is vettünk Avent kézi mellszívót, egyszer használtam, de semmi.. nagyon keveset szívott, ráadásul kellemes sem volt! Inkább megtanultam kézzel fejni. Ingyen van, gyorsan le tudtam fejni a tejet, szóval Nekem inkább az vált be!

De ahogy gondolod, lehet, hogy Neked menni fog!

2011. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz ez az ár, bár ezt a mellszívót nem ismerem. Én Avent kézi mellszívót használtam. Igaz nem volt sok tejem, de fejtem szorgalmasan. A kézi fejés nekem nem jött be, de a mellszívóval az utolsó cseppeket is kipréseltem.
2011. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mindenre szükséged van és mindet újonnan vennéd, akkor megéri. ha lesz elég tejed, akkor mindegyiknek hasznát fogod venni. érdemes lefejni a maradék tejet akkor is, ha elég a babádnak, mert elrakhatod fagyasztóba és később a hozzátplálásnál fel tudod használni.
2011. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mellszívót venni csak elektromosat érdemes,én is megvettem a kézit,hát kb annyit ért mint halottnak a csók, avent elektromos a jó

9hetes kisfiú anyukája

2011. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk pedig pont, hogy nem jött be az elektromos!! Alig szívott valamit, így kb 2 nap múlva nagyon magas lázzal kerültem be a kórházba. Ott azt mondták, hogy vegyünk inkább kézi mellszívót..:)
2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!