Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a kocsiról...

Mit gondoltok erről a kocsiról? Újszülöttkortól kellene.

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
télen rossz lesz tolni a hóban,mert kicsi a kereke.Amúgy jó.
2010. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hol laksz,télen sem annyira rossz,mert azért takarítják az utakat.Jó,hogy travell systemes,nekem is van egy bébé confortom..nem ez a tipus de nagyon szeretem...mondjuk spec nekem ez a típus külsőleg disagnre nem tetszik és nem adnék ennyiét érte,de ezt neked kell tudni...de azt azért vedd figyelembe van olyan baba aki nem szereti nagyon a hordozót-pl az enyém is már fel akart ülni és nem volt hajlandó abban ülni ,vagy feküdt vagy ülni akart..4hósan,de ugye ülni meg nem lehetett még..és ilyen szempontból viszont ..nem tudom,te tudod..
2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen kocsim van, kb.14 hónapot használtuk, aztán vettünk egy nagyon könnyű sportkocsit (sajnos nem dönthetőt), de néha még előveszem, ha pl. tudom, hogy aludni fog a lányom út közben, vagy a múltkor azt vittük az állatkertbe is. Most másfél éves. Nagyon nagy hóban nem könnyű tolni, igen. Meg a magyar utakon, hát néha elakadok vele, a macskakövön se megy olyan jól. Nagyon könnyű lecserélni a hordozót, mózest, a sportrészt. Egy kattintás. Nagyon könnyű összecsukni, akár egy kézzel is. És nagyon kis helyet foglal. Kényelmesen elfér benne a baba, a mózest (téli baba)kb.4 hónapig használtuk, ha elalszik benne a baba, be lehet kötni a kocsiba, nagyon praktikus. Aztán a hordozóra váltottunk (szintén autóba köthető),majd kb. nyolc hónaposan a sportrészre. A váz magában nagyon könnyű, sportrésszel együtt összecsukva már picit nehezebb, de még így is könnyebb, mint a többi. Sajnos ahogy nyitod-csukod, a kerekek nem mindíg állnak egyenesen, így hamar kikoptak, de kicserélték a Brendonban, és adtak addig egy cserekocsit (peg peregot). Szóval én szerettem, a férjem meg folyton szidta, de nem értem, hiszen ő egész nap dolgozik, és ÉN jártam vele, és nekem megfelelt. Nem tudom kibírna e mégegy gyereket a váz, így a másodiknak Quinnyt vettünk, ami ugyan jobb kocsi, nagyobb a kereke, de lapracsukható, és sokkal több helyet foglal. Kérdezz még ha szeretnél!
2010. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszi a részletes leírást! A Peg Peregoról mi a véleményed? Mert még a Pliko P3-n gondolkozunk, ahhoz is van mózes, hordozó és sportrész.
2010. júl. 15. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én örültem, hogy visszakaptam a régit :) Tetszett, hogy van hozzá tálca, viszont ha megfordítottam a tolókart, lehetetlen volt tolni, és a szegélyre feltolni. Ez amúgy minden fordítható tolókaros átka, most olvastam itt erről egy kérdést. De látom, ez nem zavar itt sok embert, mert mindenhol olvasom, hogy ez kritérium az anyukáknál, lehet, h. csak engem zavar ennyire. A bébé c-ot egy kézzel is lehet tolni, én kényelmes anyuka vagyok, és ez nálam fontos szempont, hogy ne rángassam össze-vissza a kocsit.
2010. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!