Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin bébiülésnek a...

Pierre cardin bébiülésnek a felhajtható "tetejét" lelehet szerelni?

Figyelt kérdés
Van rajta egy-két bogárnyom, és szeretném kimosni a huzatát, de egyszerűen nem tudom szétszedni. Már mindent próbáltam, de nem látom hol lehet kiakasztani. Mindenesetre engem már kiakasztott. Bennem van a hiba, vagy tényleg nem szétszedhető?
2010. júl. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

erre gondolsz?

valahogy le lehet, mert nekünk se volt rajta. ha nem sikerül, dörzsöld át popsitörlővel, vagy dm-es tisztítókendővel.

2010. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam leoperálni a sajátunkról. Úgy oldottam meg, hogy a kádban lezuhanyoztam. Az elmúlt hetek hőségében hamar megszáradt.
2010. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet, már a férjem is próbálta "megműteni" de nem sikerült. Szóval nem benned van a hiba... :DD
2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült,csak erős férfi kéz kell hozzá hogy kipattanjon a helyéről,vissza is sikerült rakni,szóval nem letört! :)
2010. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Kedves első válaszoló, nekünk ilyen van, pontosabban az 5. képen látható a hordozó.

Én nem mertem túl erősen feszegetni, mert nem látom hol kéne kipattannia, és féltem, h utána többet nem tudom visszatenni.

Hát ha nem sikerül, akkor marad a dörzsikélés. :)

De azért jó tudni, h nem én vagyok a béna.

2010. júl. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!