Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet-e kapni olyan személyfel...

Lehet-e kapni olyan személyfelvonó készüléket, melyet a tetőtérre fel-, ill. szuterénbe lemenő kapaszkodóhoz lehet erősíteni, felhajtható tapodóval? Ha igen, vajon hol?

Figyelt kérdés
Mozgáskorlátozott vagyok. Arra gondoltam, hogy egy motoros felvonóval, amire egy le- és felhajtható tapodó volna ráállnék, s ezzel meg tudnám oldani, hogy úgy a tetőtérbe (ahol a gyerekek tartózkodnak), ill. a szuterénbe (ahol a tüzelésünket végezzük)könnyedén feljussak.
2011. febr. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt találtam,alul képek is vannak.Gondolom ilyesmire volna szükség.


[link]

2011. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a reklámújságban hírdet egy cég, gyorsan kikerestem: Polizo Kft tel: 06 20 550 2774 vagy 06 26 540315. Mi is ilyesmit keresünk, a férjem fel is hívta őket, de sajnos nagyon drága. A pontos összegre nem emlékszem, de olyan 1,5 milliót kértek, ha egyenes a lépcső és kb. 2,5 milliót, ha kanyarodik. Azért kérdezd meg őket. Ha találnátok olcsóbbat, megköszönném, ha megírnátok!
2011. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Úgy néz ki, hogy ez csak elérhetetlen álom marad számomra, hiszen valóban nagyon magas az áruk, s a TB. sem támogatja csak 10.000.- Ft-tal (igen tízezezer forinttal, nem elírás).

Úgy gondoltam - naivan -, hogy talán 500.000.- Ft-ból meg lehet csináltatni, de a legnagyobb megdöbbenésemre az árajánlatok 2-2,5 millió Ft körül mozognak.

Lehet ezek után még mondani valamit? Talán annyit: küzdjünk tovább sorstársaim, amíg csak bírunk!

2011. febr. 24. 19:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!