Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babánál nem gond,...

11 hónapos babánál nem gond, ha néha üveges bébiételt is eszik, nemcsak általam főzött ételeket?

Figyelt kérdés
Azt amit mi eszünk nem mindig adom Neki, kivéve ha valamilyen főzelék, natúr csirke, vagy valami nem fűszeres dolog. Így előfordul, hogy hetene 2-3szor üvegeset kap. Pl halas dolgokat nem merek adni, félek, hogy esetleg hiába filézett, mégis szálka lenne benne, így maradnak a halas bébiételek.
2010. júl. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Az enyém 22 hónapos, általában házi kosztot kap, de ha utazunk vagy olyan kaja van, amit még nem akarok neki adni, bizony bébiételt kap... 11 hónaposan meg még bőven külön főztem neki vagy bébiételt kapott, ha nem volt idő külön főzni..
2010. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy gond! Az enyém is kapott, ha éppen nem olyat főztem, vagy utaztunk.
2010. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém 19 hónapos, de még mindig kap bébiételt. Pl a kecskeméti gesztenyéset imádja, heti 2-3 üveggel benyom belőle. Gyümiket is szoktam neki venni, pl málnásat, azt is imádja. Az igazi gyümikből eléggé válogatós, de bébiételből mindet megeszi. Magyarul ha azt akarom, hogy egyen gyümit, kénytelen vagyok neki bébiételt venni. Pedig van foga, tud rágni.
2010. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!