Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakellek/kelengye...

Melyik babakellek/kelengye volt nektek a leghasznosabb, ami nelkul el sem tudnatok kepzelni a mindennapokat babaval?

Figyelt kérdés

#babakelengyes
2019. aug. 23. 17:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos hinta
2019. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Vizhomero 🙈 en annyira, de annyira nem tudom beallitani nelkule a viz homersekletet :D


Hordozokendo is jo cucc volt!

2019. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Polya!!!!!!!

Adamo hinta

Textilpelus

Cumi:)

2019. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hordozó kendő, Kövi Szabolcs CD, textil pelenkák (fekve szoptatásnál igen hasznos 🙂), mellszívó.
2019. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Pihenőszék,(magas) cumi,textilpelus
2019. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Hú, nem is tudom... Nekünk nem voltak ilyenek, amiket írták (adamo, cumi..) Talán a porszívó orrszívó. Akkor a body is nagyon jó találmány. Meg a baba játékok, amiket vittünk mindig magunkkal mindenhova. Azok sokszor nélkülözhetetlenek voltak.


+a Bogyó és Babóca a sok uh-os vizsgálathoz okostelefonról. Anélkül nem ment volna... Még néha ma is kell, pedig már 3.5 éves. De hát ki szeret orvoshoz menni... (pláne ilyen gyakran).

2019. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg az én lányom nem szerette a hordozókendőt, köthettem én akárhogyan, csak visítás volt belőle, pedig mennyivel könnyebb lett volna szokszor...na de nem ez a kérdés.

Pici korától a cumisüveg sajnos, mert kajafüggő de tápszeres szegénykém, viszont azzal bármikor, bármilyen helyzetben meg lehet nyugtatni. Most már hogy fog és nézeget, bármilyen színes csörgőzörgő játék, amivel le tudom foglalni a postán, hivatalban, boltban. Ja és a hálózsák, mert az elalvástól számított 15 másodpercen belül már nincs rajta takaró. Akkumulátoros bébiőr, ami vezeték nélküli, mert rengeteget alszik kint a kertben a baba ahová nem lehet áramot csiholni. Pelenkára csíptethető légzésfigyelő.

Ja, és a 637282638 darab textilpelus, amit begyűjtöttem, de valahogy sosincs elég...

2019. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Bébiőr, kiságy, kendő

És a sokak által vitatott pelenkázókuka

2019. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a kakikukára! 😊 Én nagyon örülök, hogy van. Pedig nem akartam venni, de végül egy másik termékhez kaptuk ajándékba.


Ezenkívül számomra a légzés figyelő elengedhetetlen. Tápszeradagló, sajnos tápszeres és meglehetősen türelmetlen baba így reggeli után kimérem az egész napi adagokat és ezzel is gyorsítom az elkészítését.


Ami nálunk rossz befektetésnek bizonyult: pihenőszék (jelenleg a macska alszik benne😂), valamint máskor nem vennék pelenkázóval egybekötött ágyat. Az etetőszéket online rendeltem és meg sem fordult a fejemben hogy képesek olyan huzatot rátenni ami nem takarítható... Azért nagyon mérges vagyok magamra..

2019. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
légzésfigyelő,cumisüveg melegítő,babafészek,hálózsák,pihenőszék,orrszi porszi
2019. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!