Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyennek kell lennie a baba...

Milyennek kell lennie a baba székletének ha elkezdek neki gyümit, zöldséget is adni is?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, ha valamit nem tud rendesen megemészteni? Mikortól van gond?
2008. nov. 14. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát az innét fogva lesz mindenféle:) Figyelni kell, mit adsz neki, hoyg ne csak olyat, ami megfogja, hanem olyat is, ami lágyítja, tehát változatosan adni az ételeket, és persze sok folyadékot, hogy ne legyen gond. Ami megfogja: répa, alma, banán, máj, rizs...Amitol konnyebbb- barack, brokkoli, spenot, szilva,karfiol...Néha elofordul, mintha nem emésztett darabkék lennének benne, foleg répa után, de ez itt-ott nem gond. Ez az én tapasztalatom.
2008. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4hós a babám egy hete adok neki alma és alma répa levet-kis rosttal-ami a szitán átmegy,de neki nem változott semmi.A színe lett sárgás és ennyi .napi 3szor kakil és sokat szopik.Úgyhogy nem fogta meg.
2008. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!