Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtem hozzá táplálni...

Most kezdtem hozzá táplálni alma pürével. Mehet tőle a hasa? Ez azt jelenti túl korai még hozzá táplálni?

Figyelt kérdés
5 hónaposak vagyunk kétnapja adom neki a pürét és hígabb lett a széklete. Lehet, hogy még nincs felkészülve rá a gyomra? Amúgy imádta az almát.Várjak még vele? Más is tapasztalt hasonlót.Pedig azt mondják az alma hasfogó.
2008. nov. 14. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kezdted korán a hozzátáplálást, főleg ha tápszeres a babád. Lehet a hígabb széklet az almától, azért mert még új a kis gyomrának. Csak fokozatosan adjad, és nem hiszem, hogy baj lesz. Ha netalán nagyon hasmenése lenne, akkor hagyd abba. Én sütőtök pürével, és répapürével kezdtem etetni a gyerekeimet, és nem volt bajuk. Ja, és üvegeseket vettem, azokat is kipróbálhatod, ha gondolod.
2008. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!