Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a babákat nem...

Igaz, hogy a babákat nem zavarja, ha csuklanak?

Figyelt kérdés
2007. febr. 12. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A csuklás állítólag teljesen természetes a kisbabáknál és nem is zavarja őket. A pocakban is csuklanak, így megszokhatták, hogy ennek kapcsán nem számíthatnak segítségre.

Az én fiam egyszer sem kezdett el sírni vagy bármi más módon elkeseredni huzamosabb csuklások alatt sem, úgyhogy szerintem igaz az állítás.

2007. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kicsiket egyáltalán nem zavarja,állítólag a csuklás annak a jele,hogy a baba elegett evett mert a pocija nyomja a rekeszizmot és azért kezd el csuklani a baba,kivéve persze ha félrenyel
2007. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

nekem a kislányom nagyon csuklós,

már a pocakban is nagyon az volt.Amikor nagyobbat büfizik vagy jóízűen kacag,a mai napig rájön a csuklás.Ez inkább engem zavar,neki fel sem tűnik:)

2007. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!