Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rázza a hideg a babámat?

Miért rázza a hideg a babámat?

Figyelt kérdés
19 hetes a kislányom. Múlthéten vettem először észre hogy úgy csinál néha mintha kirázná őt a hideg, úgy rázkódik. Mitől lehet?
2010. júl. 12. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csinál ilyet a babám,én megfigyeltem,h akkor csinálja,mikor pisil vagy kakil,de nem mindig!

Ezt az apukájától örökölte a kisfiam!:)

2010. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig csinálja? Ha rövid ideig, akkor lehet, hogy akkor pisil éppen.
2010. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos és néha még mindig csinál ilyet a fiam. Megfigyeltem, hogy csak akkor, ha nagyon belemerül valamibe és épp pisil.
2010. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak néha csinálja játék, gagyarászás közben és csak egy kicsi ideig de van hogy 2-3-szor is egymás után.
2010. júl. 12. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
:) Pisil.
2010. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja, 5 és fél hónapos, a múltkor a védőnő előtt csinálta, de a védőnő azt mondta, hogy ilyet még nem hallott. Hát nem tudom... nem az első, amit nem tud. Nem néztem még meg a pelust olyankor.
2010. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is ezt csinálja, amikor pisil, és az unokatestvére is. Akkor tudtam elcsípni, amikor pelenkázás közben pisilt, és akkor rázkódott össze.
2010. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!