Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdőkádban szeretném fürdetni...

Fürdőkádban szeretném fürdetni babámat, de mivel elég hideg, így nem tudom. Pelenkát nem tudok alárakni, mert pillanatok alatt összegyűri. Lehet kapni valami betétet bele?

Figyelt kérdés
Csúszásgátlót nem akarok, mert lehet a lukak rajta megnyomják.
2009. okt. 13. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy hideg? a víz meleg benne, akkor nem hideg a kád se :) amúgy lehet szivacsot is kapni bele, de én utáltam, mert megszívja magát vízzel, és utána egy nap alatt se szárad meg.
2009. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi hősugárzózunk a fürdőben, így nem hideg a kád, előre egy félórával bekapcsolom és olyan a klíma a fürdőben, mint nyáron.
2009. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogod a zuhanyt és a fürdés előtt közvetlenül forró vízzel körbelocsolod belül. És máris nem hideg, hanem fini meleg.
2009. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az IKEA-ban lehet kapni krokodil alakú csúszásgátlót. Nincsenek rajta lyukak, mi ezt használjuk. Tök jó. Azt hsizem, 750 Ft körül volt.
2009. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk, hogy mielőtt lefürdetjük a picit, vagy én vagy az apja megfürdik és attól felmelegszik a kád. Persze előtte a fűtést már felvesszük.
2009. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért hideg a kád, mert ez nem az akril kád, ami rögtön felveszi a meleg víztől a hőt, hanem még a hagyományos, s az még 5 perc múlva sem a legmelegebb. Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 13. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a hagyományos van,körbelocsolom zuhannyal,és utána az aljába csak forró vizet engedek,igy a víz lehül kicsit a kád alja meg meleg lesz.
2009. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rakjál a baba alá polifoamot, annak az alja alufóliás, nem engedi át a hőt, a teteje vékony, szivacsszerű, de nem szívja a vizet
2009. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!