Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, ha szorulása...

Mit tehetnék, ha szorulása van 6 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap szegénykém nagyon megszenvedett a kakilással, nemrég kezdtük a hozzátáplálást, eddig még nem volt ennyire kőkemény a kaki, tegnap viszont a nap folyamán sokszor próbálta szegénykém kinyomni, nem sikerült, este fürdésnél végül is kakilt, de iszonyú keményet és nagyon sírt utána, biztosan fájt a popsija és a pocakja. Mit tehetnék, hogy könnyebben jöjjön?
2008. nov. 14. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alma-szilva püré, nekünk mindig beválik.
2008. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az almától félek, mert szerintem az fogja meg. Vagy szilvával keverve jó? A szilva közömbösíti az almának a szorulást okozó tulajdonságát? (Nem tudtam másképp fogalmazni... :) )
2008. nov. 14. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az alma szerintem is fog, nálunk legalábbis nagy ludas volt a szorulásban. Én szilvával, körtével, barackkal segítettem neki. Esetleg a gyümölcspépbe tehetsz egy kis zabpelyhet, az is segít a széklet állagán.
2008. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha ennyire nehéz neki kakilnia akkor persze próbáld egyedül a szilvát, én szinte mindennap vagy minden 2.nap adok, de almával keverve, pontosan azért, amit Te is írtál, hogy ne legyen olyan direkt. Ha a babámnak szorulása lenne, azt gondolom én is magában adnám :)
2008. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meggy és barack tuti recept (dokinéni mondta,de be is vált) és sok folyadék!
2008. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a zabpehely és a szennatea vált be a 9 hónapos kisfiamnál. Mindkettőt 6 hónapos kora után kezdtük el amikor elkezdtem a hozzátáplálást. Igaz, hogy a szennát az orvosok már nem javasolják, de nekem a 11 éves lányom is azt itta (akkor még az volt a jó) és nekünk bevált. Nagyon gyenge teát főzök belőle és akkor minden nap van kaki. A zabpelyhet pedig vízben felfőzöm és a gyümölcsel együtt adom
2008. nov. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. nov. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!