Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van egy 5 hónapos babám,...

Aztaleborult kérdése:

Van egy 5 hónapos babám, miért csinálja ezt? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem.Mostanában sír, visít, ordít ha aludni kell. Nappal is és este is ezt csinálja. Fáradt és emiadt nyügös, ekkor kezdi a sírást. Amíg el nem alszik addig ordít. Miért csinálja ezt?

2017. febr. 17. 17:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen a friss levegő beválik, de ha behozom akkor le kell vetkőztetni. Akkor meg felébred tőle. Nagyon kényes a melegre. 22 foknál már visít, hogy melege van. A miénk is szokott úgy sírni, hogy nem vesz levegőt, ilyenkor rá kell fújni az arcára.
2017. febr. 20. 07:38
 12/18 anonim ***** válasza:

akkor a legmegfelrlobb az elol cipzározhato bundazsák.rengetegszer csináltuk.

vastagabb kistakarojába egyrétegben becsavarni (ugy h a szembe szétlehessen nyitnia takarot mikor behozod)és aztán bundazsák..kimentek és mikor visszaviszed akkor leteszed az ágyra, szétcipzározod a bundazsákot(ha elol cipzáros) és az alatta lévo takarot szétnyitod.a sapkára meg nemébred fel.

nekünk se birja a meleget olyankor torkaszakattábol visit :)

elözö voltam

20/L

2017. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod. amúgy ma arra gondoltam, hogy hiányzik neki a cici. már kb 2 hónapja nem cicizik (sajnos elapadtam) Régen úgy aludt el. kb két hete hisztizik ennyire, lehet még csak most jött ki igazán a cicihiány.
2017. febr. 20. 14:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Par honapos gyerek nem hisztizik.
2017. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A hisztit nem szó szerint kell érteni. Igenis képesek hisztizni, persze ez nem olyan hiszti amit a 2 évesek csinálnak. Pl ö csinált olyat is hogy sír, amikor elfordultam akkor meg nevetett... Érted nem.
2017. febr. 22. 18:01
 16/18 anonim ***** válasza:

igenis hisztiznek! elég okosak már 2 hónaposan is h tudják mitakarnak..

már 2 hónaposan nekünk éreztette kivel akar lenni és ha nemugy volt akkor nekünk annyi volt.

2017. febr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy hisztiznek. Biztos elso gyereketek. Azert irtok ilyen hulyeseget. A hiszti nem ez, nem ilyenkor jon.
2017. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ignis Subdialis ***** válasza:

Az öthónapos már lehet, hogy túl nagy ehhez a technikához, de ismeritek? [link] 3.11-nél pontokba szedi, hogy kell lenyugtatni a síró kisbabát - egyik kezeddel összefonva a karjait elöl, másik kezeddel a lába között megtartani stb. Így mondjuk eléggé adja magát, hogy majd hasra tedd le, de azt meg tudjuk, hogy hason annyira nem jó altatni a SIDS (bölcsőhalál) magas kockázata miatt.

Egyébként egy ismerősöm gyermeke végigüvöltötte az első évét minden elalvás előtt, az édesanyja végigjárta ezt a kálváriát, míg aztán egy orvos azt mondta neki, hogy fél a baba elaludni. Az alvás ÁLLAPOTÁTÓL fél, nem a körülményektől vagy bármilyen külső tényezőtől. Ez elég rendhagyó magyarázat, de ha így van, akkor az indokolja, hogy miért jelentkezik ez később és miért mindig csak elalváskor, függetlenül a körülményektől. Azt nem tudom, hogy erre mit javasolt megoldásként, lehet hogy találsz rá valamit a neten.

2017. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!