Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól tegyem külön szobába?

Mikortól tegyem külön szobába?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos, kiságyban alszik, a mi ágyunk mellett.

Nem tudom mikortól tehetném külön szobába is. Így biztonságban érzem, hogy közel van hozzánk. Főleg mióta riasztott a légzésfigyelőnk :S Első babás vagyok, tapasztaltabb anyukák, vélemény?


2014. aug. 21. 12:47
 1/7 gabszem ***** válasza:
51%
nálunk a kezdetektől külön szobában volt, akkor tedd át amikor Te jónak érzed
2014. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a kórházból haza jöttünk külön szobába alszik :) persze néha néha elalszok vele :)
2014. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak te érezheted. A fiam ugyan első perctől külön szobában alszik, de ha nem így lenne, én megpróbálnám most átrakni. Később sokkal nehezebb lesz, ha megy egyáltalán.
2014. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém 3 éves koráig mellettem aludt. Semmi gond nem volt a külön szobába rakással, akkor ment át, amikor ő úgy érezte, hogy most már szeretne külön aludni. Gyerek - és szülőfüggő :)
2014. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy ott van, akkor miért tennéd külön?


Majd érezni fogjátok, amikor már jobb lesz külön.

2014. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Én fél évesen tettem külöm szobába, mert már zavartuk egymást. Még a wc-re em mertem kimenni, nehogy felébredjen. Mióta külön van, sokkal jobban alszik, ő is, és én is.
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Mikortól? Amikor úgy gondolod, hogy neki és nektek is megfelel.


Mi első perctől együtt aludtunk a gyerekekkel. Persze riogatott a sok Okos, hogy majd kamaszként is a mi ágyunkban alszanak.

Hát nem. Mindenféle ráhatás és unszolás nélkül, két hete kitalálták együtt (!) a 4 és 2 éves gyerekeim, hogy ők akkor átköltöznek a gyerekszobában levő emeletes ágyba. Ami már ott volt egy jó ideje (télen csinálta a férjem), de eddig nem érdekelte őket. Most jött el az ideje. Ennyi.

2014. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!