Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két év körüli gyermeketek...

Két év körüli gyermeketek alszik már?

Figyelt kérdés

Mert az enyém még nem. (22 hónapos).Küzdök vele,itt fekszik az ágyában,ami az én ágyam mellett van. Bár én filmet nézek és közben most van időm ide jönni, de még ül az ágyában... Egyedül nem hagyhatom,mert kijön az ágyából és akkor végképp kergetem a lakásban..

Ti gyermeketek mikor alszik el? Köszönöm, ha írtok..



2014. júl. 9. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alszik, bár én is csak 20 perce jöttem ki tőle. Azért nem alszik szegény, mert filmet nézel mellette. Kapcsold ki, aludni fog.
2014. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, alszik. Nem sokkal 8 óra után mindig leteszem és általában pár perc alatt el is alszik.
2014. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen alszik már.

Egy ideje, kb. 1-2 hónapja rászokott, hogy a kiságyban felállva bámulja a tv-t (a mi szobánkban alszik még), többször kellett rászólni erélyesen, hogy feküdjön le, de csak szenvedett, újra és újra a tv-t akarta bámulni.

Aztán rájöttem, elég csak addig kikapcsolni a tv-t míg lefektetem, így nincs mit nézni, azóta 5-10 perc alatt bealszik, utána már nyugodtan vissza lehet kapcsolni, nem ébred fel rá.

2014. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz az enyém már 2 és fél éves elmúlt, de mégcsak most fürdik, mert délután kicsit hosszabbat aludt mint szokott.

De egyébként is 10 - fél 11 között szokott elaludni.

Kb. 9 - fél 10 körül fekszünk le (én mellé fekszem az ágyába amíg el nem alszik), de még mesélünk, stb. utána kb. még minimum 20 perc mire lámpa oltás után elalszik.

Az enyém biztos nem tudna úgy elaludni, ha menne a tv mellette, bár ő a csendet és a sötétet szokta meg.

2014. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alszik egy órája. Így nyáron kitolta egy órával a lefekvés idejét. Ha nem aludna mostanra, tuti átesett már egy holtponton, és akkor nagyon nehéz lefektetni. 18 hós
2014. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos. Nem alszik még. Vagyis 11kor aludt el.

Ez van minde este. Ő ilyen típus.

2014. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, 8-kor már aludt. Ő fél 8 körül fürdik, maximum negyed 9-kor alszik, de ez csak hétvégén, mert hétközben reggel 7-kor kelés van és még így is álmos szegény.
2014. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki tv nélkül altatni,tuti siker,szegény gyerek,az enyém sem aludna úgy el
2014. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!