Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan, aki nem tudta...

Van olyan, aki nem tudta kiságyban elalvásra szoktatni a babáját? Aki igen, az hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Már nehezen bírom, és kétségbe vagyok esve a tehetetlenségtől. 6 hónapos és nem tud elaludni a kiságyba, de mostanában már elringatni is alig tudom, napközben szinte lehetetlen elaltatni hiába baromi fáradt. A kiságyban ordít, sír, és nem hagyja abba.

Már minden tipikus tanácsot kipróbáltunk, éneklés, simogatás, sötétítés, cumi, nyugizene, hordozókendő, mindenféle ringatás, Dentinox, homeós bogyó, citromfű tea és párologtatás...semmi, bár a Dentinox használ néha.



2014. júl. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 gyerekem van, az első 3-nál simán be tudtuk rakni a kiságyba, amint hazajöttünk a kórházból, éjjel is, nappal is ott aludtak, nem volt gond. A 4. gyerkőcöt viszont nem bírom kirakni az ágyból, így az ágyat raktuk ki, és egy 20cm vastag matracon alszunk, mellette van az ö kis matraca (az is 20cm vastag), és így mellettem is alszik meg nem is. Van ez így. Ő is üvölt, ha a kiságy közelébe kerül.... Fogalmam sincs mit lehetne csinálni.

2014. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Este és éjszaka be lehet tenni, de csak miután elaludt, nappal rögtön felébred, a mi ágyunkban sem tud aludni, csak ölben, de így én már nagyon fáradt vagyok.
2014. júl. 8. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az első perctől ott kellett volna altatni. Most már csak úgy fog beleszokni, ha beteszed, kimégy a szobából. és hagyod ordítani. Néhány éjszaka rossz lesz, de később elalszik az ágyában is.
2014. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újszülöttként néha sikerült ott elaltatni, örültünk is neki, de nagyon hasfájós volt, így nem tudott elaludni. Egy szobás lakásunk van, nem tudnánk rázárni az ajtót, meg nem is hagynám sírni.
2014. júl. 8. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szopik már? Cicin nem tudod elaltatni?
2014. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úristen, milyen tanács ez, nehogy hagyd ott üvölteni!!!!

Az enyém is csak éjszaka alszik az ágyában, amúgy csak kézben, vagy babakocsiban vagy az Adamo hintában.

Én nem parázok ezen, szerintem ha nagyobb lesz, simán bele lehet majd szoktatni az ágyba.

Vegyetek Adamo hintát, minden nap hálát adok a feltalálónak, 2 perc alatt elalszik benne. Vagy így jó időben a babakocsiban, nem tudom, kertes házban laktok-e, de én az udvaron babakocsiban is szoktam altatni.

Meg cicin elalszik, szundikál, de legalább közben meg tudom nézni az e-mailjeimet, olvasok, stb.

Szóval ne hagyd üvölteni az ágyban semmiképpen se. Azzal nagyon rosszat csinálnál.

2014. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ugyanez a szitu nálunk is, de mostanába cicin is nagyon nehezen alszik el. Éjjel ha berakom elalvás után akkor tud ott aludni hajnalig. Sírni nem hagyom sosem.

Azóta sikerült magam mellett elaltatni néha, talán így menni fog már :) hajnalban átkerül mellém és kicsit megnyúlik az éjszaka. Az Adamoban sajnos már felül, így már hetek óta csak hintázásra használjuk, de előtte tényleg jó volt.

Köszönök minden választ!

2014. júl. 12. 21:15
 8/8 advanced ***** válasza:

én 8hónapja szültem . a kislányom azóta sem alszik kiságyban. amikor hazamentünk a kórházból fél órát aludt ott. többet nem. ha ugy tettem bele hogy már aludt akkor abban a pillanatban fel is ébredt.


amikor én szültem (nagykanizsán) már minden szoba baba-mama szoba volt és minden csecsemő az édesanyja mellett aludt . az anyukána kellett fürdetni, pelenkázni, stb. ha látogató jött pl napközben vagy az anyuka tusolni ment vagy wc-re akkor betolhatta egy ilyen kis bevásárlókocsi szerűségbe egy kisebb terembe. na és ez volt a baj hogy a kórházban pár nap alatt képes volt a kicsi megszokni hogy mellettem alszik. a kiságyat el is adtuk. ne foglalja a helyet. hiszen semmire ne használtuk.

2014. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!