Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák, hogyan altatjátok...

Anyukák, hogyan altatjátok délután gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Lerakjátok és magától elalszik, vagy vele kell lennetek?

Kisfiam még nincs két éves,de nem alszik el egyedül. Oda fekszem mellé és megvárom,míg elalszik. Ez nem sok idő, kb 5-10 perc. Nálatok hogy van? Köszönöm, ha írtok!



2014. máj. 11. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már elmúlt kettő, de kellek még a délutáni alváshoz (sőt, szégyen-nem szégyen, a cumikája is kell). Én nem bánom, már csak pár év és túl nagy lesz a bújáshoz és a puszihoz :( :)
2014. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15honapos a lanyom de legtobb esetben meg csak a babakocsiban hajlando elaludni. Estenkent beteszem az agyaba es ott hagyhatom magatol elalszik es reggelig hangja sincs, nyugodtan szundizik. Mar most probalom nappal is erre szoktatni van h sikerul de tobb alkalommal a babkocsi marad. Ja es a legjobb erre kb 13 honaposan szokott ra, elotte sose kellett kocsiban altatnom.
2014. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is elmúlt már két éves, de úgy alszik el délután és este is, hogy mellette fekszem amíg el nem alszik (esténként néha egy óra is van amíg elalszik).

Este mese is tartozik hozzá, néha délután is egy kis rövid.

Mondjuk most várjuk a kistesót, és és én ebéd után vele szoktam aludni, mert olyan fáradt vagyok.

2014. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lányom csak akkor volt hajlandó elaludni ha valaki mellette feküdt és fogta a kezét.Mondjuk 2 éves kora után már akkor se volt napközbe hajlandó aludni.

Fiam 2 éves lesz és beteszem az ágyba puszi pápá kijövök és már alszik is.

2014. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebéd után befekszik a franciaágyba, elolvasok 2 bogyó és babócát, és pár perc múlva alszik.
2014. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pontosan úgy ahogy nálatok :) és annyi idős a babám mint a tiéd :)

ezért nem vettünk kisgyerek ágyat, hanem 90*200-ast kapott

2014. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

20hónapos .ebédel: már akkor mondom neki ,hogy jön az alszi.Miután evett megmosom, megölelgetem ,berakom az ágyijába,lehúzom a redőnyt ,cumit adok neki és kimegyek.5 perc és alszik.(én déli fektetésnél nem olvasok neki)

Nem baj szerintem ha csak veled alszik el. :-) Minden babó más

2014. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy, ő a kiságyba, én mellé egy matracra, néha fogom a kezét, de azt sem mindig igényli, és max. 10 perc, de rendszerint kevesebb idő alatt elalszik. 2 éves amúgy.

Este ugyanígy, azzal a különbséggel, hogy akkor a 4 éves bátyja is becsatlakozik, ő mellém bújik a matracon. Vagyis ő sem alszik el egyedül (az oviban igen).

2014. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyan nekem már nagy a fiam-de én letettem(mese,simi stb után )-és kijöttem.énekelgetett,beszélt egy darabig-majd elaludt.ez a mai napig igy van-bár egy fél éve kb.már nem alszik délben(6 éves múlt)
2014. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most múlt 2 éves,tejcsi,cumi,rongyi beteszem a kiságyba és megvárom míg elalszik,este,délben 5-10 perc(este néha kicsit tovább is eltart)
2014. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!