Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hós kislányomat egyre...

15 hós kislányomat egyre nehezebb napi 2x elaltatni. Hasonló korú babák hogy, és hányszor alszanak?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta kialakult h a kezdetektől átaludt éjszaka után nappal 10-11 körül, és du fél4-4 körül alszik 2x másfél órát, tehát jó alvó. Viszont pár hete nagyon nehéz elaltatni. Bizonytalan vagyok,h nem -e korai a napi 1 alvás, hiszen mindkét alvása megvan masszívan másfél óra hossza,és úgy feltételezném, ha sok lenne ennyi, nyilván hamarabb kelne..

2014. márc. 10. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónapos kora körül aludt már napi egyszer, kitoltam ebédidőre. Így mindkét gyerekem egyszerre alszik délben.
2014. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Azt elfelejtettem írni,h a Lányom este Kb 9 fél 10 körül fekszik, és reggel max 7ig alszik.

Viszont őszintén szólva kicsit tartok tőle,ha egyszer alszik nem is találkozik az Apjával, mert Ő 7 körül ér haza. Meg most jön a nyár, és olyankor az ember szívesen van kint velük az esti hűvösben. Ti ezt az apróságot hogy hidaltátok át?

2014. márc. 11. 18:11
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit késői fekvés, de pont az Apja miatt alakult így ki..
2014. márc. 11. 18:12
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem késői a fekvés szerintem.

A lányom 15 hónapos, fél 10 körül alszik el, reggel kb. fél 9-ig alszik.

Tudatosan toltam ki, mert szeretek reggel sokáig aludni :)


8-as voltam

2014. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11. vagyok: a napi 1 alvás ellenére sem fekszik a tyúkokkal, az én 13 hónapos kisfiam kb. 9-től alszik reggel 7-8-ig, vagy néha még tovább.

A te kicsid is át fog állni egy kis idő után, nem lesz gond a mostani fektetési időpontot tartani.

2014. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az én csöppem is kb pont ennyi idősen kezdett ugyanígy reagálni az alvásokra. Elkezdtem egyre később letenni, és egy hét leforgása alatt át is állt a napi egy alvásra, sztem ezzel jelzik, hogy lassan váltani lehet.
2015. febr. 27. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!