Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan, hogy e baba akár...

Van olyan, hogy e baba akár 4-5órán keresztül sem alszik vissza éjjel?

Figyelt kérdés
vagy csak velem történik meg?sosem volt ,még ilyen.tudom,hogy a szelet nem szereti-de ennyire kemény éjszaka sosem volt,altattuk,megetettem(bár nem volt éhes-de úgy mindig megnyugszik)fájdalomcsillapitót adtam,felváltva simogattuk-végül hajnali 4kor magamra boritottam,amit nem igazán szeretek-és igy tudott elaludni-megszokja ezt,vagy ez kivételes helyzetekben előfordulhat?
2014. jan. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nálunk is. Sőtt, a rekord este 10-től reggel 6-ig!! volt fennt sírt nem lehetett megnyugtatni.. 5 hónapos volt ekkor, pár nap múlva észrevettem hogy 2 foga kibújt..
2014. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam, 2 hónapja ezt nyomja...már mindent kipróbáltunk, homeos bogyó, citromfűtea, korán keltés, de ő akkor is éjféltől hajnal 3ig játszik. Védőnő/orvos szerint normális, majd kinövi, szóval várunk.
2014. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Lehet ha magasabb a mellkasodra rakod, előbb elalszik, s nincs éjszakázás...

Van ilyen, kipattan a szeme, nem tud vissza aludni. Leteszek a földre, 2 órár elvan hason, teszek elé játékokat, el nézegeti, én addig nézek valamit a tv-ben, majd 2-3 óra múlva vissza alszik, s én is.

Nem kell ebből ügyet csinálni, van ilyen, ilyenek a gyetekek, nem robotok...

Ilyenkor felesleges neki fejdalomcsillapízót adni, ha nem beteg...

A fájdalom csillapítóról nem alszik el, az nem altató!

A aimogatásnálcaz ölbe vétel, ringatás hatásosabb sírásra, megnyugtatására.

Az utolsó mondatod pedig téged minősít, hogy nem szereted a mellkasodra tenni a babát...

2014. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kritikát kértem,hanem,kérdeztem,hogy másnál is van-e ilyen.a fájdalomcsillapitót azért adtam,mert a fogára gyanakodtam.az ember-éjjel(kinjában )mindent kipróbál.én éjjel az ágyában szeretném a babám elaltatni,nem közöttünk-és ez az én dolgom.nagyon szeretem ölelgetni-nappal,de nem szeretném az ágyunkba szoktatni éjjelre.-mégpedig több okból,félek,hogy ráfekszünk,nem tud igy senki aludni-és az apa helye-nem érdekel,hogy más mit gondol-én igy találom jónak.természetesen mindent megteszek,hogy a pici lánynak a legjobb legyen
2014. jan. 12. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem fog az ágyadba szokni a babád, hogyha a mellkasodon alszik el. A mi kisfiúnk születése óta ott alszik el szinte minden este, és napközben is többször, mégis a kiságyában alszik. Most mennyivel jobb, hogy virraszthattál vele, simogattad, fájdalomcsillapítót adtál, mintha fogtad volna, és elringatod? Nem értem, de komolyan. Miért baj, ha szeret a karodban lenni? Vágyott a közelségedre, a melegedre, az illatodra, a szívverésedre. Egyébként meg nem etetném a helyedben, ha nem éhes, mert bánthatja a pocakját az is. Egyébként mennyi idős?
2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

A testkontaktusnál nincs jobb altató. Legközelebb, ha ilyen éjszakátok lesz, hamarabb vedd magadhoz, mert látod, hogy ez az, ami működik. És azért működik, mert a babád (még) ösztönösen tudja, hogy neki ez a jó, neki melletted van a helye. Éjjel is.

Az anyaigény nemcsak nappalra korlátozódik.

2014. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5hónapos múlt-és ez tényleg jobban bevált-hajnalban is.
2014. jan. 13. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!