Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8-hós babám nem alszik éjjel...

Jaffamari kérdése:

8-hós babám nem alszik éjjel pedig eszik is rendes vacsorát utána cicizik mindent megpróbáltam szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia!


Ha most kezdte, akkor nem tudom, de ha eddig is rossz alvó volt, akkor ez van. A húgomé most lett 2 éves, és most alussza már csak át az éjszakákat. Kisebb korában szinte egész éjjel fent volt, néha már aggódtam a húgomért az állandó kialvatlanság miatt, olyan volt, mint egy zombi.


Ha hirtelen változott, akkor is lehet eltart 2-3 hétig, de hátha elhagyja. Ha szerinted minden más rendben van, akkor most ilyenje van a babádnak.

2014. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jön egy foga. Nincs hideg/meleg a szobában?
2014. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előtte sem aludta át az éjszakát. 1-2 szer felkelt de nem ennyiszer. Most viszont fél óránként kell nem akar vissza aludni vagy ha visszaalszik forgatja a kis fejét, nyugtalan nyöszörög. A foga sem jön mert megnézetem a Dr. úrral és semmi jelét nem látta. A szobabába meg 25 fok van mindig.
2014. jan. 3. 09:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Több hétig is bizsereghet a fogacskája mire látható lesz, lehet hogy az nyugtalanítja. Nincs melege, esetleg fázik?
2014. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 acse válasza:
Lehet,h csak hiányzol neki, nem tudom, h alszotok, de lehet csak össze kell vele bújni egy picit.Nálunk külön szobába van,ha +ébred elősször a hátát simizem, cumi, éneklés, és a legvégső a ki veszem és ringatom egy picit. A foga az én lányomnak is csak most jött ki (10 hó), de szenvedtünk vele már 8 hótól. Használtuk a fogíny gél, nem minden este, csak amikor nagyon nyügösen felébredt. A 25 fok, szerintem sok aludni, a lányom nyáron azt már nagyon nem bírta, nálunk 22-23 van.
2014. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Az én babám is ezt csinálta hónapokig. Nála az álmatlanság elleni Schüssler só és az itatás vált be. Azóta, egyszer cicizik, mióta majd' egy decit lenyom lefektetés után 9-ig, peddig nappal is kínálgatom.
2014. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen időszak, sosem derült ki mi volt a baja. Fejlődési ugrás is lehet a háttérben, ha valamilyen új mozgás elsajátítása van készülőben megzavarhatja az éjszakai pihenést.
2014. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget remélem hamar elmúlik nála. Most megpróbálom a citromfű teát hátha az segít.
2014. jan. 5. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a relax zene, halkan cd-ről, pár perc és megnyugszik tőle, próbáld ki, you-tube-on van jó sok (ének nélküli)
2014. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A Tengerész ***** válasza:
A 25 fok aludni, pláne betakarva sok. Éjjel, persze ha tudod pontosan szabályozni, a 16 fok alváshoz untig elég. Persze nem biztos, hogy ez az ok.
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!