Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz hogy ha este kap...

Az igaz hogy ha este kap tejpépet, és utána szopit, skkor nem ébred éjjel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nem éppen ebben a formában.

inkább úgy lehet megfogalmazni, hogy ha gyakran kel enni a baba (7-10 hónapos kor körül) éjszaka, akkor ideje kiváltani a vacsorát. azt nem váltjuk ki teljesen, megmarad a tej még nagyon sokáig. így jól lakik és kevésbé hamar éhezik meg, mert tényleg ebben a korban már nem elég az anyatej/tápszer.

de a tejpépnek ennek semmi köze, az sűrű tápszer tulajdonképpen, szerintem egy anyatejes babának semmi szüksége rá, inkább valami finom főzelék, később akár kenyérféle vacsira sok zöldséggel...


de ha nem emiatt kell akkor a fejed tetejére is állhatsz sajnos. enyém 10 hónapos választotta el magát, egyszerűen nem volt hajlandó szopizni már, onnantól nem kelt éjszaka, 10-11 órát aludt. előtte szerintem csak azért kelt mert "anyahiánya" volt :)

2013. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor ha az éhség miatt kel.

Az enyém másfél éves és még mindig ébred minimum 3-szor éjszaka, és csak cicivel alszik vissza, de nem azért ébred mert éhes, mert szinte nem is szopizik, csak cumizik rajta kb. 5 percet, néha nyel egy-egy kortyot, és alszik tovább. Szóval közel sem biztos, hogy akkor nem fog felébredni, ha este jól lakik.

2013. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!