Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8-hós babám nem alszik éjjel...

Jaffamari kérdése:

8-hós babám nem alszik éjjel pedig eszik is rendes vacsorát utána cicizik mindent megpróbáltam szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem a 24-25 fok a baj mert csak abban fürdik. Alvásra 1-2 fokkal kevesebb amikor 21-20 fok van aludt akkor is ugyanúgy felkelt. Amikor melegebb van akkor csak 1 bodyban alszik. A zenét is kipróbáltuk elaludni elalszik rá de ugyanúgy felkel.1-2 napig volt csak jó. Tegnap adtam neki citromfű teát és most csak 2 szer kelt fel éjjel remélem ez beválik.
2014. jan. 6. 09:29
 12/14 Tinuss94 válasza:
Szia. Én is ebben a cipőben vagyok, és én a fogára tippelek. Én nurofen szirupot szoktam neki adni is hatásos.
2014. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahogy a tobbiek irtak, rengeteg oka lehet. 1. Hideg,meleg, -ejszakara nem kell 22 foknal tobb, es ha elfogadja a halozsakot, altathatod abban, ez allitolag az anyamehre emlekezteti oket, mert osszeer a labacskajuk 2.fogacska - erre jo pl.az Osanit nevu homeo gyogyszer- ez egy osztrak cucc, de egyre tobb magyar patikaban lehet kapni, vagy Nurofen 3.teged hianyol. Nem tudom egy szobaba alusztok-e, mi annak idejen igen, es nehany sssssss, vagy hatsimi bevallt. 4.De az is lehet, h.novekedesi ugrasa van, pl.a fiam akkor kezdett felallni, es ezt ejjel gyakorolta leginkabb, vele vizet itattunk es turelmesek voltunk, par het alatt elmult. A lanyunk is csinalta ezt, ja tenyleg vhogy 8 honapos volt amikor 4*5*felebredt es ugy orditott, mint akit nyuznak. Szopi, v.tapszer (keves a tejem), aztan ha szerencsenk volt, visszaaludt, ha nem akkor olben seta. Szerintem par het alatt megoldodik a problema, csak kitartas. Nagyon sok kitartas! :-)
2014. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mansikka válasza:
A kérdés az, hogy nappal mennyit alszik, mennyit mozog, vagy mennyit van levegőn. Ez nagyon befolyásolhatja az éjszakát.
2014. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!