Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Amikor szopás közben elalszik...

Amikor szopás közben elalszik a babátok hogyan böfiztetitek meg?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor elalszik szopi közben és amikor felveszem a vállamra nem is ébred fel általánban így nem tud böfizni(viszont akkor meg a hasa fáj később),ha meg felébred,akkor meg visszaaludni nem akar.Ez egy ördögi kör.

2013. okt. 21. 22:29
 1/4 Ani25 ***** válasza:
Hat sajna ezzel nem tudsz mot csinalni, maximum mindig hasra tenni mikor elaludt hatha ugy bufizik magatol es visszaalszik :)
2013. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt, én mindig az oldalára tettem le. És nem volt hasfájós sosem.
2013. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 22. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

én mindig cicin altattam, amikor kicsi volt, felébredt a nyomásra, aztán 2,5-3 hós kora után már nem volt böfire ébredés (nem tudom, hová tűnik a büfi, mert amúgy ha nem altatós evés van, és felemelem, akkor mindig 3-4 büfi sikeredik) :)

most amúgy 5 hónapos...

szóval amikor már "jó" alvó lesz, akkor el tud aludni cici után rögtön, és nem kel fel :)

amúgy azért az esti altatásnál én bebiztosítom magam, ha látom, hogy nem aludt még el, de befejezte a vacsit, böfiztetem, aztán vissza cici, és úgy alszik el....

5 hónapja vagyok itt a gyakorikérdéseken, de ezt a kérdést már harmadszorra írják ki :) nem baj, de azért olvad el a hasonló kérdéseket, ott is sokféle választ találsz

2013. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!