Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit kellene ebren lennie...

Mennyit kellene ebren lennie egy 6hetes babanak egy nap? Nem baj ha akar 4orat is alszik egyhuzamba, es eszik utanna alszik tovabb. Tegnap kb 2orat volt ebren

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jelezd a gyerekorvosnak, vagy ha nincs rá lehetőséged, akkor a védőnőnek. Nekem besárgult a babám a kórházban, és nagyon aluszékony volt emiatt még bő egy hétig biztosan. De azért nem aggódtam, mert az orvos már szólt előre, hogy sokat fog aludni. Egyébként az nem baj, ha 4 órát is alszik egyhuzamban, de utána én mindig ébresztettem a kezdetekben, hogy egyen. Mivel jó volt a súlya és láthatóan szépen fejlődött, a 8. héttől már nem ébresztgettem, amúgy is felkelt magától.
2013. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kislanyom ha felkel, egybol keri is a tapszert. Egyebkent 3280-al szuletett es mostanra mar 4700g tehat szepen fejlodik. Jah es nem sargult be
2013. júl. 11. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
SZerintem nem baj ha ilyen sokat alszik hisz még nagyon pici.Az én babám is ilyen sokat aludt...egy ideig....most már szinte alig alszik..Úgyhogy örülj neki és pihenj te is :)
2013. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2013. júl. 11. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt mikor 2etetés közt fent volt. de volt mikor be aludt etetés között és alig ébredt meg.
2013. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!