Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mièrt nem alszik el este?

Mièrt nem alszik el este?

Figyelt kérdés
Nappal többnyire minden rendben, viszont fürdès után jön az hogy szopizik, és nincs vège a szopinak, ha közben bealszik, ki veszem a szájából vagy kiköpi újra felkel, és sír ha nem adom oda, de csak cumizik rajta,nem eszik. Elèggè fájdalmas azèrt egèsz èjszaka így aludni, és kènyelmetlen is. Valakinek valami ötlete? Esetleg valaki hasonló cipőben? 2 hetes a babám, második gyerek.

#alvás #baba #Cicizès
aug. 24. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfárad estére. Ugyanez volt mindkettőnél, kb 2 hétig tartott.
aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fáradtságtól nem alszik?
aug. 25. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha túlfátadnak, nehezebb az altatás, mint ha pihent.
aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egy kisbaba. Szüksége van a testközelségedre. Minden baba más, ezért hat újdonságként ez második gyereknél. A szopi nem csak evés, hanem nyugtatás, biztonság, szeretet is neki.

Az én fiam is ezt csinálja, volt egy bő hónap, amikor éjjel csak rajtam aludt, még azt sem engedte meg, hogy magam mellé letegyem az ágyba. Egész éjjel cuclikázott.

Aztán ez magától változott, már le tudom tenni bő 1 óra cicizés után, de nem az van, hogy bekajál, kiüti magát és már mehetek is a dolgomra.


Én szívesen szoptattam annyit, amennyire igénye volt, de ha neked ez nem fér bele bármilyen okból, akkor esetleg próbálj meg neki cumit adni, hátha elfogadja.


És kitartást, szuper vagy, és ne feledd, hogy az igény szerinti szoptatással (aminek ez is része) adod a legtöbbet a babádnak, de ha úgy döntesz, hogy nem akarod, hogy egész éjjel rajtad cuppogjon, az is rendben van.

aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hetes, alszik, te is irod, csak ha kiveszed a szajabol a melled, akkor felkel.

Na nalunk ez ment 3 honapig, fu de utaltam :(((

En amugy adtam (volna) neki cumit is, de nem fogadta el, szoval hagytam a francba es vegig szenvedtem ezt az idoszakot. De nem hianyzik.

aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok, cumit nrm nem foadja el. 😕
aug. 25. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod, tudja ő, mi a jó :D Nem akar egy darb múanyagon nyammogni, mikor anya melle sokkal finomabb. Csak kitartást kívánhatunk, előbb utóbb elmúlik!
aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!