Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tanácsokat szeretnék kérni....

Tanácsokat szeretnék kérni. Hogy altatjátok 5-6 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Mai napig napközben rajtam, esténként helyén alszik, de mindig a karunkban ringatással tud elaludni. Sokszor még így is nehezen. Szerintetek azzal ártok neki, ha hozzászoktatom ahhoz hogy berakom a kiságyába mikor látom, hogy fáradt és simogatom a hátát, de ha sír akkor sem veszem ki csak halkan énekelek és simogatom? Ártok ezzel neki? Nem szeretném, hogy azt érezze nem érdekel. Szeretném, hogy tudja mindig itt vagyok neki, de kell egy köztes megoldás, ami hosszútávon neki is illetve nekünk is jó és kedvező.

2021. júl. 20. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem baj, így kellett volna kezdeni(gyertek ősanyák lepontozni😂😂😂)
2021. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Altatás közben paskold erősen a fenekét, hogy mozogjon az egész teste, ez valamennyire imitálja a ringatást, nálunk ez vált be.
2021. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ártasz ezzel neki! Így kell. Ha úgyis elalszik, akkor duplán jó.
2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Elengedte a mellemet, és már mély álomban volt. Nem kellett altatni.
2021. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Cicin alszik mellettem. Igen,ezt hívják alvástréningnek és ártalmas neki. Olvass utána,keress csoportokat.

Nyugi,első,engem fognak lepontozni. ;)

2021. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen, le fognak pontozni, mert hülyeséget beszélsz. Az alvástréning nem ez.

2021. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam úgy szokta meg a kiságyat, hogy simogattam a hátát. Azóta (most 6 hónapos) berakom az ágyába és elalszik. Vmikor kicsit mocorog, fészkelődik, de utána alszik. Nem baj, ha kicsit sír, attól még érzi a közelségedet, semmi baja nem lesz.
2021. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szopizik, mire befejezi elalszik, és berakom a kiságyába.
2021. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálkozom vele. Muszáj lesz, mert egyre kimerítőbb úgy, hogy már éjjel megint kel 1 körül cicizni és majdnem egy óra volt visszaaltatni. A cicit nem akarom, hogy mindenképp opció legyen, mert persze van, hogy elalszik rajta, de többször volt, hogy mikor raktam volna a kiságyba felriadt. Gondolom nem érezte a közelségem, így meg végképp nem tudnám megtanítani, hogyan is tudna “egyedül” elaludni.
2021. júl. 21. 06:12
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Kicsi még, ne akard megtanítani egyedül aludni. Ha idegrendszerileg megérik rá, menni fog egyik napról a másikra. Nálunk ez most 1,5 éves korban jött el, addig csak cicin, babakocsiban, vagy kocsiban tudott el/visszaludni. Amíg ki nem jöttek a fogai sokszor, 6-8 alkalommal ébredt, aztán ez elkezdett ritkulni 3-4 alkalomra. Most már csak 1x kel úgy, hogy enni szeretne, 2-3 alkalommal csak nézelődik, és visszaalszik, nem hív hogy menjek. Türelem, kitartás!
2021. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!