Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem érzi azt, hogy elhagytam...

Nem érzi azt, hogy elhagytam ugye?

Figyelt kérdés

Valami átkattant a babámnál és nem akar ringatást. Tegnap este kezdte, az apjával felvaltva ringattuk vagy másfél órán át, nyöszörgött, feszegette magát, tolt el a kezével, aztán a férjem megunta és letette az ágyába, ott meg kb 5 perc alatt elaludt.

Csak úgy.

Ma délutáni alvás előtt ugyanez, csak 20 perc után untam el, letettem, ottmaradtam kicsit simogatni a hátát és elaludt pár perc alatt.


Ilyenkor mi változhat vajon? Nem a kötődése ugye? Nem az, örülök, mert eddig ragasztó baba volt, első 2 hónapban csak valakin aludt, rajtam férjemen, tesómon, de pomt ezért furcsállom. Most ugrott nagyot a mozgásfejlődése, ez lehet a kiváltó ok?

7.5 hós most.


2020. dec. 27. 16:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most mondjuk megint változott a dolog. Ringatni nem kell, de kell neki egy kis összebújás. 5 perc alatt elalszik úgy, hogy a hintaszékben ülünk, és átöleli a nyakam. Az apja viszont nem tudja elaltatni sehogy este, én kellek neki 😊 szegény férjem megvan bántva 😂
2021. jan. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!