Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor hagyta el a gyereked a...

Mikor hagyta el a gyereked a nappali alvást végleg? Most lesz 2 éves jövő héten. Ez most még korai lenne?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 08:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 évesen még alszik a lányom. Az oviban is alvás van. Elég, ha 6 évesen hagyja el.
2020. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4 éves lesz júniusban a fiam. Este 9 körül alszik el, és ha reggel 7-ig vagy annál tovább alszik, akkor a délutáni alvás már felejtős. Ha 7 előtt felkel, akkor általában le lehet tenni 1-1,5 órára ebéd után.

És igen, az oviban alvás van, és ott alszik is, mert ott sokkal jobban kifárad a 20 másik gyerekkel, a tornaórával, az udvarral, a folyamatos foglalkozásokkal, mint amennyire én egyedül (34 hetes terhesen) ki tudom fárasztani délelőtt egy 60 négyzetméteres panelban, ahonnan max biciklizni megyünk ki, és azt is csak a környéken, és azt is csak addig, amíg bírom a tempósabb sétát.

2020. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akik 1 éves és 1,5 éves gyerekeket említett, megtudnatok mondani, higy hány órakor volt reggel az ébredés és este az alvás?
2020. ápr. 29. 21:45
 14/14 anonim ***** válasza:

9'es vagyok, este 10-fél 11 körül aludt el (de 9-től már ágyban volt) és reggel fél 7-7-ig aludt. Éjszaka kb. 2x kelt még inni akkoriban. Nem egy nagy alvásigényű, kicsinek is rossz alvó volt, most sem alszik sokat, már lassan 8 éves.

A kicsi 9 kor fekszik, reggel 7-8 között ébred, du. 2-2,5órát alszik. Ő rám ütött, igazi mormota.

2020. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!