Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek hatásos a Norbi...

Szerintetek hatásos a Norbi Update diéta? Ezek a terveim!

Figyelt kérdés
Kb. 8 kilót szeretnék lefogyni, és van rá 2-3 hónapom. Úgy tervezem, hogy 6 után nem eszem, fél liter zöld teát iszom minden nap, és 1,5 liter vizet, napi 30 percet ugrókötelezek, és tornászok minden félét, és hát természetesen betartom az Update szabályait. Mit gondoltok?
2012. márc. 13. 16:44
 1/8 anonim válasza:
100%

igen.

de minden nap mozogj legalább egy órát

2012. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *gin* ***** válasza:
mikor mész aludni? miért ne ennél 6 után?
2012. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10-kor szoktam lefeküdni, és általában a 6 utáni nem evés mindig bejön, eddig is tapasztaltam, és hasznos volt.
2012. márc. 13. 20:38
 4/8 anonim válasza:
én 3hónapja Rékázom mindennap 20-30percet..2hete rendelek Norbis kajákat (amitöl erös fejfájásom és hányingerem van).1kg sem fogytam..hozzáteszem nem eszem lisztes dolgokat,cukrot,kenyeret.
2012. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Update 1-es kajákat nyugodtan ehetsz 6h után is. Sőt. Ha este mozogsz, akkor a mozgás után egy update 1-es bekajálással (pl saláta)éjjel is fogyni fogsz, amíg alszol. Akkor fog ugyanis a szervezet a tartalékokhoz nyúlni - azaz lebontani azt, amitől szabadulni akarsz.
2012. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez oké, csak utána is be kell tartanod a szabályokat, ha nem akarsz visszahízni!
2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Cool terv.:)
2012. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hét Rékázás és Update után viszonylag nagy változást tapasztaltam pedig nem sok kiló feleslegem van. Aki ennek ellenére se fogy, ott valami egészségügyi probléma lehet, vagy egy kis titkos csalás ;)) Vagy ennyire nagyon más egyén-és egyén szervezete...
2015. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!