Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezzel a modszerrel sikerulhet?

Ezzel a modszerrel sikerulhet?

Figyelt kérdés

igazabol keresgeltem meg minden, de sajnos nem talaltam semmi hasznalhatot, ezert gondoltam, hogy rakerdezek. szoval ha nekiallok, elhagyom a kenyeret meg az ilyen cukros dolgokat bizonyos szinten es szukitem a szendhidratdus etelek fogyasztasat is, hangsulyt helyezek a mozgasra, viz fogyasztasra, feherje bevitelre, zoldseg-gyumolcs fogyasztasra. szerintetek ez eleg a tartos fogyashoz?

meg az erdekelne, hogy ez 2-3 honap alatt latvanyos lenne?


2019. ápr. 29. 20:22
 1/3 anonim válasza:
35%

Ha ennyit terveztél diétának kalória számolás nélkül, akkor túl nagy eredményt nem valószínű, hogy elérsz, de ez nyilván attól függ, hogy eddig mennyi kenyeret és cukrot ettél, és mivel fogod pótolni.

Ha 2-3 hónap alatt szeretnél látványos eredményt elérni, akkor ez így nem fog működni. Hogyha komolyan gondolod, azzal kell kezdeni, hogy mindent kivonsz az étkezésedből, ami finomított fehér lisztből készül, és a cukrot teljesen elhagyod. Kiszámolod, hogy nemedhez, testsúlyodhoz és a sportoláshoz viszonyítva mennyi kalóriára van szükséged, és ez alapján étkezel. Nagyon brutálisnak hangzik, de nem az, csak akarni kell. A szénhidrátot sem szabad teljesen elvágni a szervezettől, csak délelőttre, illetve ebédre kell megoldani a szénhidrátbevitel javát. A mozgás, víz, fehérje zöldség-gyümölcs fontos, de például a gyümölcsökkel sem árt vigyázni, ha tényleg rendesen akarod csinálni, nem mindegy hogy melyiknek mekkora a gyümölcscukor tartalma.

Hajrá!

2019. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általánosságban használhat, de nagyon nem mindegy a többi tápanyag, és hogy mennyi szénhidrátot eszel. Ha csökkented a szénhidrátot, de nem emelsz az elfogyasztott zsír mennyiségén, könnyen lehet, hogy éhes leszel.

Én pl 80 gramm körül eszem szénhidrátot átlagosan, 95 fölé nem megyek, és emellé megemeltem a zsírfogyasztást, tulajdonképp az a legtöbb, utána jön a fehérje, és a szénhidrát a legkevesebb. 8kg-2 hónap alatt, gyakorlatilag sose vagyok éhes, mire kezdeném érezni, már jön a következő étkezés (napi 3x eszem).

Én egyáltalán nem eszek gyümölcsöket. 10 éve még ettem viszonylag gyakran, de csak éhesebb lettem tőlük. Most meg már inkább elkerülöm. Egyrészt cukor, és vigyáznom kell vele betegség miatt, másrészt nehezen férne be a szénhidrátkeretembe, plusz én rosszul leszek tőlük, a gyomrom nem bírja. Megöregedtem vagy mi. Így lényegesen könnyebb dolgom van alacsonyan tartani a szénhidrátot.

Kenyeret minek hagyod el? Csak ne ilyen finomlisztes szirszart egyél. Amúgy lehet kenyeret enni, de nyilván nem mértéktelenül.

2019. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és nem szàmolok kalóriàkat . 2. Voltam
2019. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!