Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Utolsó 7-8 kg? Mit kéne...

Utolsó 7-8 kg? Mit kéne máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok 62 kg. Minden nap (munka után) szoktam otthon tornázni 1,5-2 órát. Rubint Réka: 2x20 perc has, 40 perc belső comb és hátsó rész, 20 perc súlyzó. Az étkezésem: reggel egy joghurt, 2 közepes alma. Ebédre valami hús ( mikor mi van itthon) utána a nyári időszakban ki szoktam egészíteni dinnyével "uzsonnaként". Vacsorázni nem szoktam, de ez már vagy tíz éve így csinálom, nem is zavar igazán. Éhezni se szoktam mielőtt még valaki lehurrog, hogy ez semmi. A kérdésem az lenne, most csak stagnál a súlyom vagy ilyen életforma mellett ne csodálkozzak ha semmi se megy le?
2015. aug. 27. 07:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm az értékelhető választ :)
2015. aug. 27. 10:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is 162/62 voltam, mikor fogyózni kezdtem, 52re sikerült lemennem.

Reggelire fehérje turmixot ettem, ebédre nyers zöldséget hússal, vacsira meg salit. Köztes étkezésnek olajos magvakat, vagy túrót. 1200 kalóriát vittem be összesen, ebből is elég sokat égettem, napi 40 percet futottam minimum.

Nekem ez a módszer vált be, sose éreztem magam annyira egészségesnek, mint mikor leadtam a feleslegem.

2015. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 köszönöm, ment a zöld kéz :)
2015. aug. 27. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!