Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kb. mennyi pénz kell egy...

Kb. mennyi pénz kell egy normális szálkásító étrendhez?

Figyelt kérdés
168cm/65kg van rajtam bőven izom is,de zsír is elég sok,de nem akarok több szar diétát, ugyhogy kb mennyire jönne ki, olyan bodybuilderes diétára gondolok,,, (persze utánna is tisztán étkeznék) de most csak arra lennék kíváncsi,hogy ha pl már szálksítottatok profi étrenddel,mennyibe jött ki:)?pl egy hónapra mennyit kellett kajára,étrendkiegszítőkre fordítanotok..

2014. jún. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor nagyon olcsón.Én amióta tisztán,builderesen étkezem bár sokkal kevesebb gasztronómiai élményben van részem, unom az étkezéseket, nem lehet feldobni semmivel a borzalmas csirke-rizs kombót,SOKKAL kevesebbet költök élelemre.Lássuk csak.Vagy 65 kiló, feltételezhetően hájas valamennyire de ezt ugye nem tudjuk pontosan megállapítani mennyire.Így maradunk a testsúly kilogramonkénti bevitelnél.Nőknél diétában is elég 2g fehérje / tskg.Ez 130 g fehérje.Ez nagyjából 400 csirkemell(80g fehérje) lefekvés előtt 200 g sovány túró(20) reggelire 10 tojásfehérje vagy proteinturmix(30g).Emellé 2g CH/tskg és némi telítetlen zsír.Heti 3 súlyzós edzés és 3-4 aerob.Ez tényleg nem sok de mondom,kizárólag akkor fogj bele ha hosszútávon boldoggá tesz a dolog.Én leszálkásodtam, viszonylag izmos vagyok és jól nézek ki mégsem vagyok boldog és idő kérdése, hogy visszatérek az egészségtelen életmódomhoz.
2014. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyúrós Gizi ***** válasza:
A szálkásító étrend kb ugyanannyiba kerül, mint a szarkaják. Én kiszámoltam, havi 1000 forinttal kerül többe a normális étrend (legalábbis nálam).
2014. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire és mennyit költesz most. Mondanám, hogy én megkockáztatom, hogy kicsivel olcsóbban jövök ki. Nem értem miért kifogás a pénz, annál aki normálisan akar kinézni. Sajnos fogalmam nincs mennyi a chips, meg a kóla, cigi..de szerintem drágább, mint a napi 2 adag fehérje. Igen. egyben szarul esik kiadni rá 10 ezreket, de szerintem csokira is költenek az emberek napi szinten több száz forintot, csak tudatlanul.

Egy kg csirkemell 2-3 napig elég, meg próbáld figyelni az akciókat. Zöldségből próbáld mindig azokat venni, aminek szezonja van, akkor olcsóbb. Sőt le is lehet fagyasztani, és később felhasználni.

Szóval egyáltalán nem drágább! Csak kifogás

2014. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!